Nikki Beach Worldwide bu yaz 1 Temmuz 2016 tarihinde Nikki Beach’i Türkiye’ye getiriyor. Bodrum’un nefes kesen Torba koyunda, dünyaca ünlü bir kutlama ve eğlence mekanı olan Nikki Beach meşhur bembeyaz dekoru, uluslararası mutfağı, orijinal eğlence anlayışı ve çılgın partileri ile Türkiye’de eğlence sektörünü yepyeni bir seviyeye taşımaya hazırlanıyor.

Dünyada ilk orijinal lüks beach club konseptini yaratan Nikki Beach seneler içinde markalaşıp hem stil hem de kaliteli eğlence arayanların ilk destinasyonu haline gelerek misafirlerini ‘hayatı kutlamaya’ davet ediyor. Nikki Beach misafirlerini konforlu ve geniş şezlongları, detaycı ve sıcak kanlı servis anlayışı, eşsiz tatlardan oluşan menüsü, benzersiz ve her yerde ses getiren temalı partileri, in-house saksafoncusu, perküsyoncusu ve dansçıları ile eğlence anlayışını Bodrum’da sürdürecek. Resident DJ’yi ve White Party, Amazing Sundays gibi partileri ile neredeyse gelenekselleşmiş meşhur etkinlikleri ile eğlenceyi Bodrum’da hep dorukta tutmayı planlıyor. 

Nikki Beach Bodrum misafirlerine Beach Club, dış ve iç mekan restoran, havuz, havuz bar, sekizgen bar, VIP kabanalar, 2 katlı VIP teraslar, Nikki Beach lifestyle butik, konforlu şezlonglar, ve bir VIP parti villası sunuyor. Dünya tatlarından esinlenmiş mutfağı ise markanın sağlıklı salataları, yaratıcı sushileri, orijinal deniz mahsüllü antreleri ve organik düşük ateşte pişirilmiş tavuğu gibi meşhur tatlarını sunuyor olacak. 

Masmavi deniz manzarasına nazır toplam yaklaşık 3000 metrekareye yayılan Nikki Beach özel etkinliklerde 850 kişi, oturmalı olarak ise 450 kişiyi ağırlayabilecek şekilde tasarlandı. Beach Club sabah 11:00’den akşam saat 20:00’ye kadar faaliyet gösterecek olup, restoran 24:00’e kadar servis verecektir, bar ise gece geç saate kadar DJ’ler ile misafirlerini düzenleyeceği değişik etkinliklerle eğlendirmeye devam edecek.