Cumartesi

20.05.2017 - 02:30 | Son Güncelleme: 20.05.2017-2:30

Örgüleriniz konuşsun

Kadınlar için saçlarının bakımlı ve güzel gözükmesi çok önemli kuşkusuz. Bu yılki yaz trendlerinde ise örgü saç modelleri ön plana çıkıyor

Sitene Ekle
Geçmişte çocukların saçlarının derli toplu görünmesi için kullanılan örgü stilleri şimdilerde hem günlük hayatta hem de düğün, davet gibi organizasyonlarda sıklıkla tercih edilmeye başlandı. Bahçecik Kuaför’den Cengiz Erdoğan’dan aldığımız bilgilere göre, ters örgü, balık sırtı, balık kılçığı, düğüm örgü, klasik örgü ve rastalar ön plana çıkarken; özellikle dağınık doğal görünüm en çok talep gören modeller arasında yer alıyor.
 
Sosyal medyadan takipçisi oldukları ünlüler ve moda siteleri kadınlara yeni saç akımları konusunda yol gösteriyor. Uygun modeller ise kuaförler tarafından kadınların yüz şekli, kafa yapısı ve kıyafet seçimine göre tasarlanıyor. Yeni nesil örgülerdeki topuz ve örgünün gizli birlikteliği, şık ve cool görüntüsüyle tam not alıyor. Bu yazki saç trendlerinde değişik örgülerin yanı sıra renkli ek saçlar ve ip aksesuarlar da dikkat çekiyor.

Etiketler: Moda
©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.