İstanbul

Yerel Haber
14 Nisan 2019 - 19:17

Patenli Gençlerin Özel Halk Otobüsü Arkasındaki Tehlikeli Yolculuğu

Patenli gençlerin özel halk otobüsü arkasındaki tehlikeli yolculuğu

İSTANBUL,(DHA)-ŞİŞLİ'de, özel halk otobüsünün arkasına tutunarak patenle kayan 5 genç, hem kendileri hem de sürücüler için tehlike oluşturdu. Gençlerin tehlikeli yolculuğu arkadan gelen otomobildekiler tarafından cep telefonu kamerasına kaydedildi. 
15-16 yaşlarında, sırtlarında çantaları bulunan patenli 5 genç, Şişli Halaskargazi Caddesi üzerinde seyir halinde olan özel halk otobüsünün arkasına tutundu. Gençlerin hem kendilerini, hem diğer sürücüleri tehlikeye atabilecek yolculuğu, arkalarından gelen otomobildekiler tarafından cep telefonu kamerasına kaydedildi. Kaydedilen görüntülerde, gençlerin özel halk otobüsü arakasına tutunarak yolculuk yaptıkları, özel halk otobüsü sürücüsünün durumu fark etmesiyle direksiyon kırarak zikzaklar çizmesi ve bunun üzerine gençlerin otobüsü bırakmaları görülüyor. Gençler, otobüsün arkasından koptuktan sonra kendilerini görüntüleyen kişilere tepki gösteriyor.


(FOTOĞRAF)

©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.