21.04.2017 12:25 | Son Güncelleme:

Payitaht Abdülhamid 9. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Payitaht Abdülhamid 8. bölüm ile ekrana geldi. TRT 1'de ekrana gelen Payitaht Abdülhamid 8. bölümde dış güçler yine sinsi planlar içindeydi. Ermeni komiteciler Payitaht'ı kana bulamak için İstanbul'a silah yığmaya çalıştı. Payitaht Abdülhamid 9. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı

Payitaht Abdülhamid 8. yeni bölüm dış güçler, Osmanlı üzerinde yine hain planlar içerisindeydi. Payitaht'ı karıştırmak isteyen Ermeni komiteciler, karışıklığı yaratabilmek için zemin hazırladı. Payitaht Abdülhamid 8. bölüm sizlerle...

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Osmanlı’ya hâkimiyet kurmaya ve yok etmeye çalışan dış güçler, yine yılmadan sinsi planlarına devam edecek. Osmanlı'nın başındaki yeni sorun Herzl’in ayaklandırmayı Payitaht'ta yaratmak istediği Ermenilerle olan iş birliği olacak! Yönetmenliğini Serdar Akar’ın üstlendiği, senaryosunu Uğur Uzunok’un yazdığı dizinin bu hafta yayınlanacak bölümünde olacaklar: Ermeni komiteciler Payitaht'ı kana bulamak için İstanbul'a silah yığmaya çalışıyor.

Hesap etmedikleri biri var; Sultan Abdülhamid! Sultan Abdülhamid (Bülent İnal), Celal (Umut Kurt) ve Kemalettin'in (Eren Hacısalihoğlu) Filistin'den getirdiği ajanı usta bir planla İngilizlere karşı kullanıyor. Ömer (Akın Akınözü) annesinin intikamı için Hiram'ın (Berkan Şal) peşine düşüyor. Ömer hedefe giderken kurulmuş bir ok gibi yayından fırlıyor.

Fakat başına geleceklerden habersizdir. Valide Sultan'ın (Şefika Ümit Tolun) Saraya gelmesi Bidar Kadın (Özlem Conker) ve Seniha Sultan (Selen Öztürk) arasındaki muharebeyi iyice kızıştırıyor. Valide Sultan'ın hükmü Saraydaki dengeleri bozacak. Sara (Elena Vineova) kurtuluş hediyesi olarak Mahmut Paşa'ya büyük bir hediye veriyor. Ancak bu hediye Mahmut Paşa'nın kâbusu olacak. Melike (Ezgi Eyüboğlu) mazisinin sırlarını aralamak için Saraydan çıkmak zorunda. Abdülkadir (Can Sipahi) Melike'nin yardımına koşuyor. Ama bu başına büyük bir bela açacak.

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy0