21.04.2017 13:24 | Son Güncelleme:

Sabriye Şengül kimdir? (Survivor 2017)

Survivor 2017 yarışmasının en dikkat çeken isimlerinden biri olan Sabriye Şengül kimdir? Neredeyse Survivor'un tüm eleme potalarına giren Sabriye Şengül gerçek hayatta nelerle uğraşıyor? İşte Sabriye Şengül hakkında merak edilenler...

Sabriye Şengül düşük performansıyla Survivor'un tepki toplayan isimlerinden biri haline geldi. Bunun yanı sıra kendine has tarzı ve sözünü esirgemeyen yapısıyla da popüler olan Sabriye Şengül gerçek hayatında boksla ilgileniyor. Gümdemde sıkça aratılan Sabriye Şengül kimdir sorusunun cevabını haberimizde bulabilirsiniz.

SABRİYE ŞENGÜL KİMDİR?

Sabriye Şengül, 1988 yılında Trabzon'da dünyaya geldi. 2006 yılında boksla tanışan Sabriye Şengül'ün hayatı bu tarihten sonra değişti. Sabriye Şengül, 2006 yılında boksla tanıştı. spor hayatına hentboll oynayarak başlayan Sabriye Şengül, tavsiye sonrasında kickboks'a yöneldi. Hayatında sporun önemli bir yer tuttuğunu belirten Sabriye Şengül'ün en öne çıkan özelliği ise hırslı bir kimliğe sahip olması. Verdiği röportajlarda her fırsatta sporun hayatındaki önemini anlatan Sabriye Şengül, spor hayatını şu sözlerle anlatıyor: “Önceleri hentbol oynuyordum. Hırslı, mücadeleci ve pes etmeyen bir yapım var. Antrenmanlarda ve maçlarda bu yapımdan dolayı sertleştiğim oldu. 

Hocalarım, ‘Sabriye hentbolcular bize lazım. Sen boks ile uğraş’ deyince neden olmasın dedim. Boksta ve Kickboskta 3 Türkiye şampiyonluğum var. Uluslararası boks şampiyonluğum ve K1 Dünya Karması şampiyonluğum bulunuyor.”

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy0