Ege

18.09.2012 - 02:30 | Son Güncelleme: 18.09.2012-2:30

Sahibinin kopyası kedi köpek yarışması

İzmir’de düzenlenecek ve renkli görüntülere sahne olacak olan 15’inci Evcil Hayvan Show’da, sahibine en çok benzeyen kedi ve köpekler yarışacak...

Sitene Ekle

İZMİR?DHA

YOĞUN İLGİ BEKLENİYOR
Bu yıl 27-30 Eylül tarihleri arasında Uluslarası Fuar Alanı’nda Efor Fuarcılık tarafından düzenlenecek 15’inci Evcil Hayvan Show, renki görüntülere ve yarışmalara sahne olacak. Bu yarışmalar içinde en ilgi çekecek olan ise sahibine en çok benzeyen kedi ve köpek yarışması olacak.

ÇEŞİTLİ ÖDÜLLER VAR
Yarışmayı kazananlara madalya, kupa ve mama hediye edilecek, Fuar öncesi bu yarışmaya katılım çağrısı yapıldı. Ayrıca kedi ırkları güzellik, en  fotojenik kedi, akvaryum düzenleme yarışması, AKS Arama kurtarma K9 Köpek gösterileri evcil hayvan fuarına renk katacak.

Her yaştan insan var

Efor Fuarcılık Genel Müdürü Nuray Eyigele, Evcil Hayvan Show’u her yıl 50 bin kişinin gezdiğini belirtti. Eyigele, “Bu fuarda cıvıl cıvıl görüntüler oluşuyor. Her yaştan insan, saniyesi dolu dolu, renkli geçen fuarda mutlu oluyor.”


Etiketler: haber, haberler
©Copyright 2012 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.