26.12.2018 12:51 | Son Güncelleme:

Şahin Tepesi 6. final bölümü fragmanı yayınlandı! Şahin Tepesi'nde final zamanı!

Güçlü iki kadının birbirleriyle olan mücadelesinin odak noktası olduğu Şahin Tepesi, ani bir şekilde final yapma kararı aldı. Cuma akşamları yayınlanan dizi henüz 6. bölümüyle ekranlara veda edecek. Peki Şahin Tepesi final bölümüne neler olacak? İşte Şahin Tepesi 6. bölüm fragmanı ve özeti...

ATV'nin Cuma akşamı ekranlara gelen dizisi Şahin Tepesi, bu hafta Cuma günü saat 20:00'de yayınlanacak final bölümüyle ekranlara veda edecek.

ŞAHİN TEPESİ 6. FİNAL BÖLÜMÜ ÖZETİ

Birbirlerinin hayatından çalan iki kadının hak ve güç savaşı... Bu savaşın ortasında kalan iki gencin aşkları için verdikleri mücadele… Bir ölümün ardındaki büyük sır...

Birlikte büyüdüğü Tuna'nın (Zerrin Tekindor) oyununa gelen Melek (Ebru Özkan), işlemediği bir kabahat yüzünden babası tarafından evden kovulmuş ve mirastan mahrum edilmiştir. Yıllar sonra babasının cenaze törenine katılmak için döndüğünde iki yetişkin çocuğu olan dul bir kadındır. Gençlik aşkı Demir (Murat Aygen) ise Tuna'yla evlenmiş onların da iki çocukları olmuştur.

Babasının vasiyeti, iki çocuğuyla borç harç içinde hayat mücadelesi veren Melek için ne kadar şaşırtıcı ise, Tuna için o kadar büyük sürpriz olur. Babasının affettiği Melek de artık, mirasta hak sahibidir.

Kocasına saplantılı bir şekilde aşık olan Tuna, hem Demir'i, hem sahip olduğu serveti kaybetme endişesi yaşarken, en çok Melek'in babasının ölümünün ardındaki sırrı öğrenmesinden korkmaktadır.

Geçmişteki acı ve pişmanlıklarıyla kavrulan iki kadının kıyasıya mücadelesi, çocukları Verda (Aybüke Pusat) ve Efe'nin (Boran Kuzum) aşklarına en büyük engeldir.

ŞAHİN TEPESİ 6. FİNAL BÖLÜMÜ FRAGMANI

Bu habere ifade bırak
  • 1Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 3Kızgınım
  • 4Üzgünüm
Toplam Oy8