Ege

18.04.2019 - 08:15 | Son Güncelleme: 18.04.2019-8:15

Selçuk halkına söz verdi

İzmir Büyükşehir Başkanı Tunç Soyer’in davetiyle Ankara’ya giden Selçuk Belediye Başkanı Filit Ceritoğlu Sengel, “Ata’mızın gösterdiği hedefte çalışacağız” dedi

Sitene Ekle

İzmir ilçe belediye başkanları, Büyükşehir Başkanı Tunç Soyer’in davetiyle Ankara’ya çıkarma yaptı. İlk olarak TBMM’yi ziyaret eden isimler, daha sonra CHP Genel Merkezi’ne geçip Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya geldi. Yarım saat süren görüşmenin ardından konuşan Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, “İl başkanımız, büyükşehir belediye başkanımız ve diğer ilçe belediye başkanlarımız buradaydı. Hepsinin morali çok iyi, hizmet aşkıyla dolular. Dolayısıyla güzel şeyler yapacaklar, göreceksiniz” dedi. İzmirli başkanlar ardından İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı ziyaret etti.

Çok gururluyum

Programın sonunda Ata’nın huzuruna çıkan Soyer ve İzmirli başkanlar saygı duruşunun ardından şeref defterini imzaladı. Selçuk’un ilk kadın Belediye Başkanı olan Filiz Ceritoğlu Sengel de, “İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Tunç Soyer ve İzmir’imizin yeni seçilen çok değerli belediye başkanları ile birlikte Ata’mızın huzurunda olmak beni daha da onurlandırdığı gibi, tüm Selçuk halkı adına da büyük gurur duydum. Gösterdiği hedefte hiç durmadan, tüm Selçuklularla birlikte çalışacağıma söz veriyorum” ifadelerini kullandı.


Etiketler: TBMM, İzmir, Ankara, Selçuk
"Ben Sana Mecburum, Aysel Git Başımdan"adlı şiirleriyle bilinen şair kimdir?
©Copyright 2019 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.