Cafe

26.10.2008 - 01:00 | Son Güncelleme: 26.10.2008-20:43

Şenay Akay kitap yazıyor

Chamay, New York, Los Angeles, Boston, Londra, Berlin, Roma, Hong Kong gibi 38 dünya metropolünden sonra Türkiye’deki ilk mağazasını Nişantaşı City’s de açtıktan sonra, ikinci mağazası için de Bakırköy’ü seçti.

Sitene Ekle
Şenay Akay kitap yazıyor

BORA BAĞCIBAŞI

Hayrünnisa Gül’ün kuzeni Şengül Yeşil’in sahibi olduğu mağaza açılışını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın eşi Özleyiş Topbaş gerçekleştirecekti. Ancak, Özleyiş Topbaş işlerinin yoğunluğu nedeniyle açılışı katılamadı. Açılış nedeniyle düzenlenen mini defilede Chamay’ın 2008 - 2009 sezonu kreasyonlarını podyumun iki cesur mankeni Şenay Akay ve Simge Tertemiz tanıttı. 

Ürek teklifleri artırdı

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Şenay Akay, uzun süredir üzerinde çalıştığı kitabının hazırlık aşamasının tamamlandığını, yakında piyasaya çıkacağını söyledi. 
Akay, imajmaker’lığını yaparak erkek görünümüne soktuğu Fatih Ürek’in, yeniden eski haline dönmesine de bir anlam veremediğini söyledi. Akay, Fatih Ürek’ten sonra kendisine birçok tanınmış ünlüden teklif geldiğini açıkladı.


Bulutlardaki suların ani sıcaklık farklarıyla kristalleşmesi ve bu şekildeki yağış şekline ne ad verilir?
©Copyright 2008 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.