Şırnak

Yerel Haber
12 Şubat 2014 - 17:28

ŞIRNAK İL HALK SAĞLIĞI MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN YILLIK DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

IHA

Şırnak'ta İl Halk Sağlığı Müdürlüğü şubeleri yıllık faaliyet değerlendirme toplantısı yapıldı.
İl Halk Sağlığı Müdürlüğü'nde düzenlenen toplantıya Halk Sağlığı Müdürü Dr. Muhsin Hayyam Elçi, İl Halk Sağlığı Müdür Yardımcısı Dr. Mustafa Ahmet Akçalı, Bulaşıcı Hastalıklar Çevre ve Çalışan Sağlığı Şube Müdürü Dr. Ertan Hazar, Bulaşıcı Olmayan Hastalıklar Programlar ve Kanser Şube Müdürü Dr. Murat Mert, Destek Hizmetleri Şube Müdürü Şahap Tuncer, Aile Hekimliği ve Toplum Sağlığı Hizmetleri Şube Müdürü Salih Özdemir, birim sorumluları ve çalışanlar katıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan İl Halk Sağlığı Müdürü Dr. Muhsin Hayyam Elçi, "Değerli arkadaşlar, sizlere bu görevleri tesadüfen vermedik, dolayısıyla bu zamana kadar görevlerinizi layıkıyla yerine getirdiniz, bundan sonrada getireceğinize eminim. Sizlerden beklentimiz aktif olun, diğer şubelerle işbirliği içerisinde olun. İletişim çok önemli bu sebeple sıkıntı ve problemlerinizi zamanın da bizimle paylaşın. Sizler bulunduğunuz şubede lider olun, kendinizi geliştirin ve rutine saplanmayın. Yerinizde oturmayın. Yeni proje ve faaliyetler konusunda açık olun hedefe giderken her türlü proje ve çalışmalara destek vermeye hazırım" dedi.
Açılış konuşmasının arkasından 2013 yılı şubelerinin genel değerlendirilmesini içeren sunumlarını yapan şube müdürleri ise, şubeleri ile ilgili bugüne kadar neler yaptıklarını, ne yollar kat ettiklerini, nelerin yapılacağı ve hedeflendiği konusunda ayrıntılı bilgilere yer verdi.

Etiketler: şırnak
ŞırnakYerel Seçim Sonuçları

Şırnak Hava Durumu

20°CŞİMDİSALI
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.