Geri Dön

Ali Koç: İnandığımız sonuca kavuşacağız

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Silivri'de görülen Şike kumpası davası sonrası açıklamalarda bulundu.

Ali Koç: İnandığımız sonuca kavuşacağız

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Silivri'de görülen Şike kumpası davası sonrası açıklamalarda bulundu.

Koç'un açıklamaları şöyle:

Davanın Fenerbahçe için ne demek olduğunu biliyoruz! O zamandan bugüne Silivri kampüsü gelişmiş, her şey çok değişti ama bizim davada bir gelişme yok. Usuller bitirildikten sonra bizim beklentimiz bu mahkemenin sonuçlanacağı. Bugün buraya taraftarımız ve kalabalık yönetici grubuyla geldik ve bu davalar devam ediyor. Kulüp avukatlarımız işin başında. Sonuna kadar takip ediyoruz. İnandığımız sonuna kavuşacağımızdan hiçbir şüphemiz yok.

Bu sadece Fenerbahçelilerin değil Türkiye'nin davası. Bu kanunsuzluk, kuralsızlık; önce Fenerbahçe'yi, sonra her kişi ve kuruma saldıran ve neredeyse devleti yıkmaya cüret eden bu örgütle mücadele etmek herkesin görevidir. Vatanını seven herkesin bu davaları takip etmesi gerekir. Bizim davamıza baktığımızda o veya bu nedenle bazıları takip etmek istemiyorlar. Bu da doğru değil. Hepimiz bu ve bunun gibi kumpas olan her davaya sahip çıkmalıyız ki hiç kimse bu ülkede böyle bir şeye kalkışamasın. 

Vicdanı olan, objektif olan herkes Fenerbahçe'nin mücadelesine saygı duymuştur. Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım'ın liderliğinde topyekün bu camianın her kademesi büyük reaksiyon göstermiştir. Başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere herkesin takdirini kazanmıştır. Son dönemlerde genel FETÖ ile mücadele bir sulanma gibi rüzgar esiyor gözüküyor. Bugün bir kısım taraftarlarımız reaksiyon vermiştir. Esas reaksiyon dijital dünyada verilmektedir. Her halükarda bir celsede biz de konuşacağız. Avukatlarımızın talimatını bekliyoruz.

Bu dönemde de muhtemel şampiyonluğumuza göz dikilmiş görüyoruz. 

 

İşte LaLiga'da 20. haftanın yıldız futbolcuları!

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber