Geri Dön

Almeira'dan Emre Çolak için resmi teklif!

Emre'yi İspanyol Kulübü Almeria'nın uzun süredir izlediği ve sarı-kırmızılı kulübe resmi teklifte bulunduğu öğrenildi. Emre için ayrıca Rus Kulübü CSKA Moskova da devrede...

Almeira'dan Emre Çolak için resmi teklif!

Galatasaray'da sezon içinde bekleneni veremeyen isimlerden biri olmasına karşın Emre Çolak için birçok kulüp sarı-kırmızılı kulübün kapasını çalmak üzere. Emre Çolak için hem yurt içi hem de yurt dışından birçok kulüp, transfer araştırmasında bulunurken, sarı-kırmızılı kulübün kapısını birden fazla kulüp Genç yıldız için çalacak.

Emre'ye yurt içinden lige yeni yükselen Mersin İdmanyurdu öncelikle talip. Mersin İdmanyurdu Teknik Direktörü Rıza Çalımbay ısrarla Emre'yi isterken, genç yıldız ise yurt dışında tecrübe kazanmak amacında.

Emre'yi İspanyol Kulübü Almeria'nın uzun süredir izlediği ve sarı-kırmızılı kulübe resmi teklifte bulunduğu öğrenildi. Emre için ayrıca Rus Kulübü CSKA Moskova da devreye girerken, genç oyuncu devamlı oynayıp, tecrübe kazanacağı bir kulübe gitme amacında. Eğer Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Prandelli Emre Çolak'ın kalmasını isteyen bir tutum takınmaz ise Emre kiralık olarak İspanya yada Rusya'da futbol hayatını sürdürmeyi düşünüyor.Cenk Tosun, Crystal Palace formasıyla Manchester City'ye konuk oluyor!

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber