Aziz Yıldırım oyuncularla ne konuştu?

Önce Ersun Yanal ile görüşen Aziz Yıldırım, “Bize 2. bayramı yaşatın, G.Saray’ı yenin her şey güzel olsun” dedi. Takıma da “Siz G.Saray’ı da Arsenal’i de yenecek güce sahipsiniz, Süper Kupa’yı istiyorum” diye konuştu.

Aziz Yıldırım oyuncularla ne konuştu?

F.Bahçe Samandıra tesislerinde dün tarihi bir bayramlaşma yaşandı. Başkan Aziz Yıldırım, G.Saray Süper Kupa maçı öncesinde tesisleri ziyaret edip futbolcular ve teknik heyetle bayramlaştı. Alaattin Metin yaşananları anlattı...

"Öğleden sonra takım Kayseri’ye giderken sabah takıma moral veren Aziz Yıldırım ile teknik direktör Ersun Yanal ve futbolcular arasında önemli diyaloglar yaşandı.

G.SARAY MAÇINA HAZIR MIYIZ HOCA?

Aziz Yıldırım, Samandıra’da öncelikle Ersun Yanal ile görüştü. Harıl harıl G.Saray derbisine çalışan Ersun Hoca ile görüşen Yıldırım, “İyi bayramlar Hoca... İnşallah bayramımız güzel geçecek. Hele G.Saray’ı yenersek herşey çok daha güzel olacak” dedi. Yanal da; “İnşallah yeneceğiz başkan” derken, Yıldırım “Maça hazır mısınız?” deyince Yanal, “Hazırız başkan” yanıtı verdi.

SOW DERBİDE GENE GOL AT

Ardından Yanal’ın odasından çıkan Yıldırım, Sow ile karşılaştı. Ona “Oruçlu musun?” diye takıldı. Sow da “Hayır başkan, bugün bayram oruç bitti” karşılığını verirken Yıldırım, “Bize ikinci bayramı yaşatman lazım, G.Saray’a gene gol at” dedi. Sow da “Tabi ki başkan, inşallah” yanıtını verdi. Yine Yıldırım, Webo’yu görünce de “Senden de gol bekliyorum, bize bayram yaşat” isteğinde bulundu.

ARSENAL NASIL BİR TAKIM KUYT?

Takımla bayramlaşan Aziz Yıldırım, Kuyt ile de ilginç bir sohbet yaptı. Aziz Yıldırım, “Arsenal nasıl, iyi takım mı?” diye sordu. Kuyt da, “İyi takım, çok disiplinli oynuyorlar. Ama biz daha iyi takımız” yanıtını verdi. Bunun üzerine Aziz Yıldırım, “Siz futbolunuzu oynarsanız haydi haydiye Arsenal’i elersiniz. Bizim kadromuz çok geniş, tecrübeli, çok değerli oyuncular var. Yeter ki sahaya oyununuzu yansıtın” dedi.

SİZDEN SÜPER KUPA’YI İSTİYORUM

Futbolcularla bayramlaşma töreninde birer birer ilgilenen ve G.Saray maçı için başarı ve şans dileyen Aziz Yıldırım, ayağa kalkıp giderken takıma son olarak şu konuşmayı yaptı: Size çok güveniyorum. Bu sene bu takım çok başarılı olacak, kupalar kazanacak. Kadromuz çok iyi, ilk olarak sizlerden Süper Kupa’yı almanızı bekliyorum.”

BAK SALİH HARÇLIK YOK

Aziz Yıldırım, Salih Uçan ile de ilginç bir olay yaşadı. Salih, Başkan Yıldırım'ın görünc "Elinizi öpmek istiyorum başkan" diye hamle yaptı. Yıldırım da "Yalnız para yok, bahşiş bekleme" diye oyuncusuna takılmayı ihmal etmedi.

(Akşam)

Senad Ok: "Altay'da fazla özgüven sorunu var"

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber