Geri Dön

Batefimbi Gomis'ten Galatasaray ve geri dönüş cevabı!

Galatasaray'dan ayrıldıktan sonra yoluna Suudi Arabistan takımı Al Hilal'de devam eden Batefimbi Gomis açıklamalarda bulundu.

Batefimbi Gomis'ten Galatasaray ve geri dönüş cevabı!

Geçtiğimiz sezon attığı 29 golle rekor kırarak gol kralı olan Fransız futbolcu Gomis, Galatasaray ile ilgili açıklamalarda bulundu.

"Galatasaray'a dönerek bu hikayeyi..."

Suudi Arabistan takımı Al Hilal'de forma giyen Gomis, L'Equipe'e geleceği ile ilgili olarak, "Al Hilal ile sözleşmem sona erdiğinde umarım kısa bir süre için de olsa Galatasaray'a dönerek bu hikayeyi iyi bir şekilde noktalarım" ifadelerini kullandı.

"Yönetim sözleşmeyi uzatmama kararı aldı"

"Türkiye'de parayla ilgili sorunun nedeni Türk Lirası'nda yaşanan problemdi. Galatasaray yönetimi transfer için benimle temasa geçti. Bir karar vermemiz gerekiyordu. Benim ilk tercihim takımda kalmaktı. Galatasaray'ı ve İstanbul'u çok seviyordum. 33 yaşımda bütün rekorlarımı da kırmıştım. Galatasaray'da kalıcı olmak istiyordum ama yönetim sözleşmeyi uzatmama kararı aldı. Hayatta böyle şeyler olabiliyor."

"Başka hiçbir yerde bu kadar kişi beni sevmemişti"

"Galatasaray'da beklediğimden de çok sevgi gördüm. Başka hiçbir yerde bu kadar kişi beni sevmemişti. Onların ihtiyacı olan hücumcu bendim. Müthiş taraftarımızla kendimizi yenilmez hissediyorduk."

"Para için gelmedim"
Suudi Arabistan'a para için gelmediğini belirten Gomis, "Bana büyük paralarla yatırım yaptılar ve onlara bunun karşılığını vermek istiyorum. Eşim, iki çocuğum ve kişisel antrenörlerimle birlikte buraya geldim. Evde aşçım var, diyetimi kontrol ediyor. Kendimi çok iyi hissediyorum." dedi.
Bafetimbi Gomis, sezon başında transfer olduğu Al Hilal'de 17 maçta 12 gol ve 1 asistlik bir performans sergiledi.

Mert Hakan Yandaş'tan güldüren taklit!

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber