Bu ikiliye dikkat

Topuk Yaylası kampında Ozan Tufan ve Tolga Ciğerci istekleri, çalışma azimleri ve ortaya koydukları performansla sezona iddialı gireceklerini gösterirken, teknik direktör Ersun Yanal’ın transfer planlarına bile etki ettiler

Bu ikiliye dikkat

CELAL UMUT EREN

Düzce’deki Topuk Yaylası Tesisleri’ndeki kampta bazı isimler dikkat çekerken, adeta yeni transfer gibi oldular. 

Bu isimlerin başında Tolga Ciğerci ile Ozan Tufan geldi. İki yıldız, geçen sezon sarı-lacivertlilere beklenen katkıyı yapamamıştı. Ozan Tufan önce kadro dışı kalıp ardından devre arasında Alanyaspor’a kiralanmıştı.

Tolga Ciğerci de Galatasaray’dan ayrılıp Fenerbahçe’ye imza atmış ama bütün bir sezon boyunca sakatlık ve tedavi süreçleriyle uğraşmıştı. Ancak bu sezon başında iki oyuncu da hazır bir halde takıma katıldı. 

Tolga Ciğerci sakatlığını atlatıp, ilk etap çalışmalarının tamamında sahada yer aldı. Ekstra özel idmanlar da yapan tecrübeli orta saha, Ersun Yanal’ın gözüne girmek için çok çaba harcadı. Boluspor’la oynanan hazırlık maçında da hem iyi futbol gösteren hem de penaltıdan bir gol atan Tolga, Avusturya kampında da yakından izlenecek.

Bir diğer dikkat çeken oyuncu Ozan Tufan oldu. Fenerbahçe’de son 4 yıldır hep en tartışılan isim olan Ozan, bu kez farklı bir havaya büründü. Özel izni olmasına karşın kullanmayan ve takıma katılan 24 yaşındaki futbolcu, Ersun Yanal’ın en beğendiği isimler arasına girdi. Yanal’la iyi bir iletişim kuran genç orta saha, Alanyaspor’daki çıkışı ve milli takımdaki performansını Düzce’deki kampa da taşıdı. 

Orta sahada Tolga Ciğerci ve Ozan Tufan’ı ilk kez bu denli genişçe izleyen Ersun Yanal, transferde bile frene basmak zorunda kaldı. 

Galatasaray Belhanda'dan yoksun çalıştı

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber