Deniz defteri yeniden açıldı

Galatasaray, ezeli rakibi Fenerbahçe'nin de gündeminde olan Deniz Türüç için bir kez daha harekete geçti.

Deniz defteri yeniden açıldı

NEVZAT DİNDAR

Teknik Direktör Fatih Terim’in kanat ve 10 numara oynama özelliği nedeniyle 26 yaşındaki futbolcunun transferinde ısrarcı olduğu öğrenildi. Bu gelişme üzerine 2. Başkan Abdurrahim Albayrak’ın Deniz işini bitirmek için hafta içinde Kayserispor Başkanı Erol Bedir ile biraraya geleceği bildirildi.

Galatasaray’da Deniz Türüç defteri yeniden açıldı. Cim-Bom, Kayserispor’un yıldız futbolcusunu Fenerbahçe’ye kaptırmak istemiyor. Yönetim daha önce 2.5 milyon euro teklif ettiği Kayserispor’a bu kez 3.5 milyon önermeye hazırlanıyor. 

Teknik Direktör Fatih Terim’in kanat ve 10 numara oynama özelliği nedeniyle 26 yaşındaki futbolcunun transferinde ısrarcı olduğu öğrenidi. 

Bu gelişme üzerine 2. Başkan Abdurrahim Albayrak’ın bu hafta Deniz işini bitirmek için Kayserispor Başkanı Erol Bedir ile biraraya geleceği bildirildi. 

Kıyasıya rekabet

Kayserispor ile bir yıllık sözleşmesi kalan Deniz Türüç için Fenerbahçe’nin de devrede olduğu bilinirken, kulübünün nasıl bir karar vereceği merak ediliyor. Galatasaray son olarak Kayserispor’a Valentine Ozornwafor’u bedelsiz olarak kiralarken, Fenerbahçe ise opsiyon maddesini kullanıp Ümraniyespor’dan aldığı Yasir Subaşı’yı Kayserispor’a vererek büyük bir jest yapmıştı. 

İmi ezeli kulüp Vedat Muric’ten sonra Deniz Türüç için de kıyasıya bir rekabete girerken, sarı-kırmızılı ekibin bu kez pazarlık masasına daha güçlü oturmasının beklendiği bildirildi. 

 

Franck Ribery'ye Fiorentina’da coşkulu karşılama!

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber