Denizli o pankartlar için 'içim acıdı' demişti...

"Mustafa Denizli için TT Arena'da açılan pankartlar" konusunda gözler şimdi UltrAslan'a çevrildi.

Denizli o pankartlar için 'içim acıdı' demişti...

Geçtiğimiz sezon Arena'da oynanan Gaziantepspor maçında ultrAslan taraftar grubu, Mustafa Denizli'yi de hedef alarak, "Şansal, Denizli, Tümer... FB için yayına" ve "Mustafa Denizli, Melih Şendil... ultrAslan sizi iyi bilir" yazılı pankartlar asmıştı.

DENİZLİ, O PANKARTLAR İÇİN NE DEDİ?

Galatasaray tribünleri, Denizli'nin Lig TV'de Sarı-Kırmızılı takımla ilgili yaptığı yorumlar nedeniyle bu tepkiyi göstermişti. Tecrübeli teknik adam, pankartla ilgili olarak "Ben yaptığım yorumları 'şuraya dokunur buraya dokunur' diye yapmadım. Kimse benim yorumlarımdan bir şey çıkartmasın. Canım acıdı. Herkes eleştiribilir. Üzülmedim ama içim acıdı" ifadesini kullanmıştı.

TARAFTARIN TEPKİSİNDEN ÇEKİNEN G.SARAY?

Mustafa Denizli'nin Galatasaray ile anlaşmaya varmasının ardından gözler bir anda sarı-kırmızılı kulübün en etkili taraftar grubu UltrAslan'a çevrildi. Taraftar tepkisinden çekindiği için Niasse'yi transfer etmeyen, taraftarın Umut Bulut tepkisinden dolayı Hamza Hamzaoğlu'nun görevine son veren sarı-kırmızılı yönetimin, UltrAslan'ın Denizli tavrı karşısında nasıl bir reaksiyon göstereceği şimdiden büyük bir merak konusu oldu.

(Sporx)

Konyaspor'da Beşiktaş maçının hazırlıkları sürüyor

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber