Emre Mor'dan açıklama!

Galatasaray'a transferi gündemde olan ve menajerlik şirketiyle kriz yaşayan Emre Mor sosyal medyadan açıklamada bulundu.

Emre Mor'dan açıklama!

Galatasaray'a transferi gündemde olan ve menajerlik şirketiyle kriz yaşayan Emre Mor sosyal medyadan açıklamada bulundu.

Menajerinin açıklamalarının ardından Emre Mor'un paylaşımı şu şekilde;

"Hakkımda yazılan kötü haberlere inanmayın. Beni bilen herkes biliyor ki ben parayı asla önemsemedim ve önemsemem"

NE OLMUŞTU

Milli futbolcunun transfer görüşmeleri için yetkilendirdiği şirket, transfer sürecinde devre dışı bırakıldıklarını öne sürerek konuyu yargıya taşıdı. 

21 yaşındaki yıldız ismin Sarı Kırmızılılar ile yürüttüğü görüşmeler için yetkilendirdiği WBD Capital isimli şirket, kendilerini devre dışı bırakmaya çalışmakla suçladıkları Emre'ye geçtiğimiz günlerde gönderdikleri tebligatta iddialara cevap vermesi için üç günlük bir süre tanımıştı. Söz konusu şirketin CEO'su Erik Alonso, aradan geçen süre içerisinde Emre'den kendilerine hiçbir cevap gelmediğini belirterek dün resmi Twitter hesabından peş peşe iki bildiri yayımladı.

Alonso, "Buna mecbur kaldığımız için üzgünüz ancak sizden hiçbir yanıt gelmeyince başka seçeneğimiz kalmadı. Şayet yargı safhasından önce bizimle görüşmek isterseniz benimle doğrudan temas kurmaktan çekinmeyin. Emre'nin transferini engellemek gibi bir çabam asla yok. Hepiniz gibi ben de yaptığım işten para kazanıyorum ve bu transferde yaptığım işlerin tanınmasını istiyorum. Siz bedavaya çalışır mısınız. Galatasaray ve Emre Mor'un bize yaptığı şey saygısızlık. Benim şirketimde ailelerini geçindiren insanlar çalışıyor ve eğer her işi bedavaya yaparsak bu insanlar ailelerine bakamaz. Bir şeyi çok net biliyorum. Galatasaray taraftarları, yöneticilerinden büyüktür" ifadelerini kullandı. 

Emre Mordan açıklama

Bakan Kasapoğlu: "Güzel atmosferi hep birlikte gözlemledik."

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber