Geri Dön

Eskişehir Basket'in TOFAŞ maçı ücretsiz

Eskişehir Basket Kulübü Başkanı Sinan Özeçoğlu, yarın TOFAŞ ile yapacakları Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi play-off çeyrek final serisi ikinci maçının taraftara ücretsiz olacağını söyledi.

Eskişehir Basket'in TOFAŞ maçı ücretsiz

Özeçoğlu, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, TOFAŞ'ın basketbol kültürü olan iyi bir takım olduğunu belirterek, dün Bursa'da yaptıkları ve 85-58 yenildikleri serinin ilk maçında kötü bir oyun sergilediklerini kaydetti.

Aşırı motivasyonun kendilerini olumsuz etkilediğini ifade eden Özeçoğlu, şöyle konuştu:

"Atabileceğimiz sayıları atamadık. Yarın ikinci maçı Eskişehir'de oynayacağız. İlk maçta Bursa'ya gelen ve takıma destek veren taraftarlara teşekkür ediyorum. Serinin ikinci maçını taraftarımızdan gelen yoğun istek üzerine ücretsiz yapmaya karar verdik. Ramazan ayında halkımıza bir jest yapmak da istedik. Salonun tıka basa dolacağını umut ediyoruz. İkinci maçı kazanıp seride durumu 1-1'e getirmek istiyoruz. Kendi evimizde oynayacağımız maçı kazanacağımızı düşünüyorum. Eskişehir'de de basketbol potansiyelinin olduğunu, burada geniş bir kitlenin olduğunu tüm Türkiye'ye göstereceğiz. Hala tur için şansımızın olduğuna inanıyoruz."

İsmail Kartal: "Rakibe çok net pozisyon vermedik"

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber