Ücretsiz

Ücretsiz

Son dakika ücretsiz haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan ücretsiz gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan ücretsiz haber sayfamızda...

Ücretsiz

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 27.134 ücretsiz haberi bulunmuştur.
İnsanımızı büyük ölçüde rahatlattık
İnsanımızı büyük ölçüde rahatlattıkFahiş fiyat artışlarının ve yüksek enflasyonun milleti bunalttığını bildiklerini belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Her alanda yaptığımız yüksek oranlı artışlarla insanlarımızı büyük ölçüde rahatlattık. İnşallah bundan sonra her kesimden vatandaşımızı enflasyon karşısında korumayı sürdüreceğiz" ifadelerini kullandı...
16.01.2022Siyaset
Millet Kütüphanesi'ne bir yılda 673 bin ziyaretçi
Millet Kütüphanesi'ne bir yılda 673 bin ziyaretçiCumhurbaşkanlığı Millet Kütüphanesi'nin 2021 yılı ziyaretçi sayıları açıklandı. Kütüphaneyi açıldığı tarihten bugüne ziyaret edenlerin sayısı 1 milyonu geçerken, 2021'de kütüphaneyi 312 bin 853'ü kadın, 360 bin 268'i erkek olmak üzere toplam 673 bin 121 kişi ziyaret etti.
16.01.2022Siyaset
Kitapçıların izinde İstanbul
Kitapçıların izinde İstanbulKültürü, sanatı, tarihi, gastronomisi, kısacası İstanbul’u İstanbul yapan tüm değerleriyle şehri keşfe çıkıyoruz, rehberimiz ise İstanbul Kitapçısı.
16.01.2022Pazar
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 2023 mesajı: Çanlar Bay Kemal ve yoldaşları için çalmaya başlamıştır
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 2023 mesajı: Çanlar Bay Kemal ve yoldaşları için çalmaya başlamıştırCumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Aydın Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı’nda açıklamalarda bulundu. 2023 mesajı veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Çanlar, Bay Kemal ve yoldaşları için çalmaya çoktan başlamıştır. 2023'te kendilerini sandıkta bekleyen akıbetten kurtulamayacaklar." dedi.
15.01.2022Siyaset
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ekonomi mesajı: Bütün oyunları bozuldu
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ekonomi mesajı: Bütün oyunları bozulduCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Aydın’da toplu açılış töreninde konuşma yaptı. Erdoğan, 'Son bir kaç yıldır ekonomimizi hedef aldılar. Döviz kuru üzerinden önce ekonomik kriz, ardından siyasi ve sosyal kaos yaratmak için sayısız saldırılarda bulundular. Başarabildiler mi? En son kura endeksli Türk lirası dedik bütün oyunları bozuldu. Başaramayacaksınız, başaramayacaklar ve biz bu yolda emin adımlarla yürümeye devam edeceğiz.' dedi.
15.01.2022Siyaset
MEB'den sınav kararı! 81 ilde ilk kez uygulandı
MEB'den sınav kararı! 81 ilde ilk kez uygulandıMilli Eğitim Bakanlığı, yaklaşık dört buçuk aydır yüz yüze eğitime devam ederken son bir buçuk yılın öğrenme kayıplarını da telafi etmek için kapsamlı çalışmalar yürüttü. Bu kapsamda ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik ücretsiz destekleme ve yetiştirme kurs hizmeti sunan MEB, 81 ilde ilk kez bu kursların verimliliğine yönelik izleme ve değerlendirme sınavı uyguluyor. Destekleme ve yetiştirme kurslarına katılan 7, 8, 11 ve 12. sınıf öğrencilerine yönelik uygulanan ortak değerlendirme sınavı saat 10.00'da ülke genelinde 81 ilde yapılmaya başladı.
15.01.2022Gündem
Ömür boyu barınakta kalacak tehlikeli köpeklere 'uyum' eğitimi
Ömür boyu barınakta kalacak tehlikeli köpeklere 'uyum' eğitimiTürkiye'de genelinde 20 bin 843 tehlike arz eden köpek, mikroçip uygulanarak kayıt altına alınırken, barınaklara bırakılan tehlikeli ırk hayvanlar, ömür boyu buralarda yaşayacak. Ankara'nın Sincan ilçesinde belediyenin bakımevi ve rehabilitasyon merkezinde bulunan 38 tehlikeli köpek, diğer hayvanlarla sosyalleşip, uyum içinde yaşayabilmesi için eğitiliyor.
15.01.2022Gündem
Gelir durumuna göre her aileye destek güvencesi
Gelir durumuna göre her aileye destek güvencesiCHP, "Aile Destekleri Sigortası" projesinin vatandaşlara daha iyi anlatılması için broşür çalışması yaptı.
15.01.2022Siyaset
Gelecek yıl başlıyor, yapay zeka tamamen değiştirecek! Başta boşanma davaları...
Gelecek yıl başlıyor, yapay zeka tamamen değiştirecek! Başta boşanma davaları...Tüm dünyanın üzerinde yoğunlaştığı ve ciddi bütçeler ayırdığı yapay zekâ teknolojisi, yakın gelecekte günlük hayatın her alanında yer alacak. ABD'de avukatlar tarafından boşanma başta olmak üzere tüm davalarda aktif olarak kullanılan yapay zekâ uygulamaları, Yargıtay'ın açıklamalarından sonra Türkiye'de de merak konusu oldu. Yargıtay'da emsal nitelikteki kararlara daha kolay erişilebilmesi ve içtihat tutarlılığını sağlama amacıyla geliştirilen yapay zekâ sisteminin, 2023'te hizmet vermeye başlaması planlanıyor. Peki bu durum ne gibi sonuçlar doğuracak? Uzmanlar adaletin dağıtılmasında yapay zekânın yerini sorgulayarak, risklere dikkat çekiyor.
15.01.2022Gündem
Doğal kaynak suyu kiralama ihalesi
Doğal kaynak suyu kiralama ihalesiBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre doğal kaynak suyu fabrikası ve isim hakkı kiraya verilecek.
14.01.2022Ekonomi
Son tüketim tarihi yaklaşan gıdaya indirim
Son tüketim tarihi yaklaşan gıdaya indirimTarım Bakanlığı'nca hazırlanan "Gıda Satış Noktalarında Gıda İsrafı ile Mücadele Kılavuzu"nda, tüketim tarihi yaklaşmış ürünlerin indirimli satılması önerisinde bulunuldu.
14.01.2022Ekonomi
Ücretsiz yemle yüzde 60 tasarruf
Ücretsiz yemle yüzde 60 tasarrufBuca Belediyesi’nin organik hasıl yem (yeşil yem) üretimine başlamasıyla çiftçilerin yüzü güldü. Başkan Erhan Kılıç’ın talimatıyla ilçedeki hayvancılık faaliyetini geliştirmek için hasıl üretimine başladı.
14.01.2022Ege
İmamoğlu: Dijital dönüşüme ayak uydurmamız şart
İmamoğlu: Dijital dönüşüme ayak uydurmamız şartTÜSİAD tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen “Dijital Türkiye Konferansı”nda konuşan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Halkımızın hızlı ve faydalı hizmet alabilmesi adına her alanda çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyor ve dijital dönüşümün başta katılımcılık olmak üzere hedeflerimize ulaşmak için önemli bir gereklilik olduğuna inanıyoruz. Çağı yakalamak ve hatta önüne geçmek için dijital dönüşüme ayak uydurmamız şart” dedi.
13.01.2022Siyaset
5 bin 160 tehlikeli ırk kayıt altında
5 bin 160 tehlikeli ırk kayıt altındaHayvanları Koruma Kanunu ile Tarım ve Orman Bakanlığı'nın yayımladığı genelge uyarınca, "tehlike arz eden" altı köpek ırkına sahip kişilerin, hayvanlarını belli koşullarla beslemeye devam edebilmeleri için yaptırmaları gereken işlemlerin tamamlanmasına yönelik süre yarın doluyor.
13.01.2022Gündem
Üniversiteliye ücretsiz yemek
Üniversiteliye ücretsiz yemekKuşadası Belediyesi, ‘Kara Kış Destek’ paketi kapsamında ARYA A.Ş’nin Gazibeğendi tesislerinde kentte öğrenim gören üniversite öğrencileri için ücretsiz akşam yemeği vermeye başladı.
12.01.2022Ege
30 yıllık imar sorunu çözüme kavuşturuldu
30 yıllık imar sorunu çözüme kavuşturulduManisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, 1/5000’lik imar plan çalışmalarının tamamlandığını müjdeledi.
12.01.2022Ege
İstanbul'da sağlık çalışanları 30 Haziran'a kadar toplu ulaşımdan ücretsiz faydalanacak
İstanbul'da sağlık çalışanları 30 Haziran'a kadar toplu ulaşımdan ücretsiz faydalanacakİstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Meclis Ocak Ayı İkinci Toplantısı, Yenikapı'daki Dr. Mimar Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi'nde yapıldı. Sağlık çalışanlarının 30 Haziran'a kadar toplu ulaşımdan ücretsiz faydalanması da oy birliği ile kabul edildi.
12.01.2022Gündem
Öldürülen Avukat Dilara Yıldız’ın kız kardeşi canlı yayında isyan etti
Öldürülen Avukat Dilara Yıldız’ın kız kardeşi canlı yayında isyan ettiDilara Yıldız’ın kardeşi Merve Yıldız, Kanal D ekranlarında hafta içi her gün canlı yayınlanan sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı “Neler Oluyor Hayatta” programına canlı bağlanarak acısını paylaştı.
12.01.2022Gündem
TikTok Jeton ve Hediye Fiyatları 2022: TikTok Puan Hesaplaması Nasıl Yapılır?
TikTok Jeton ve Hediye Fiyatları 2022: TikTok Puan Hesaplaması Nasıl Yapılır?Dünya genelinde 1 milyarı aşkın insanın kullandığı sosyal medya platformu TikTok pek çok kişi için gelir kapısı haline geldi. TikTok'da hediye edilen jetonlar kullanıcılar gelir elde etme açısından en temek ölçüttür. Jetonların miktarı ve hesaplaması canlı yayın süresi ve izleme süresi gibi belli başlı nedenlerle farklılık gösterir. TikTok jeton puan hesaplaması nasıl yapılır? 'TikTok Jeton ve Hediye Fiyatları 2022' içeriğimizden konu ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.
12.01.2022Sosyalmedya
‘En ağır kaybı müze çalışanları yaşadı’
‘En ağır kaybı müze çalışanları yaşadı’Müzecilik Meslek Kuruluşu Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Zeynep Toy Büke, "Müzelerdeki gelir kaybının en ağır sonucunu müze çalışanları yaşadı" diyor
12.01.2022Kültür Sanat
Exxen'e üye nasıl olunur, 2022 üyelik ücreti ne kadar? Exxenspor ücretsiz üyelik nasıl yapılır?
Exxen'e üye nasıl olunur, 2022 üyelik ücreti ne kadar? Exxenspor ücretsiz üyelik nasıl yapılır?Exxen üyeliği ve ücretleri ile ilgili detaylar bireylerin gündeminde yer alıyor. UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Konferans Ligi maçları Exxen üzerinden yayınlanıyor. Ücretsiz izleme seçeneği ise merak konusu. Peki Exxen'e üye nasıl olunur, üyelik ücreti nedir 2022?
11.01.2022Gündem
Karaman’da YHT'ye yoğun ilgi!
Karaman’da YHT'ye yoğun ilgi!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 8 Ocak tarihinde açılışı yapılan yüksek hızlı trenle 2 günde 5 bin 300 yolcu Karaman'dan Konya'ya gidip geldi.
11.01.2022Ekonomi
4,7 milyar sterlin harcandı! Pandeminin akışını değiştirdi...
4,7 milyar sterlin harcandı! Pandeminin akışını değiştirdi...İngiltere'de 4,7 milyar sterlin bütçe ile yaygın kullanımına sunulan hızlı antijen testleri pandeminin akışını değiştirdi. Testlerin pandemiden sonra da kullanılmaya devam edeceği düşünülüyor.
10.01.2022Dünya
Yeni varyant sonrası İstanbul’da son durum ne? İstanbul İl Sağlık Müdürü açıkladı
Yeni varyant sonrası İstanbul’da son durum ne? İstanbul İl Sağlık Müdürü açıkladıSon dönemde yeni varyant Omicron’un hızla yayılmasıyla birlikte pandeminin seyri değişti. Artan vaka sayılarını değerlendiren İstanbul İl Sağlık Müdürü Kemal Memişoğlu, "Omicron, Avrupa’da yükseldikten sonra biz İstanbul ve Türkiye’de de yükselmesini öngördük. 20 Aralık’ta daha önceki yükselişlerden farklı olarak ciddi olarak Omicron ağırlıklı yükseliş yaşıyoruz. Bu yükseliş son 1 haftadır stabil hale geldi. 1 haftadır ciddi bir artış yok. Hareketliliğin de olmasıyla İstanbul gibi büyük şehirlerde ciddi artışlar yaşadık.” dedi.
10.01.2022Haberler
Yeni varyant sonrası İstanbul’da son durum ne? İstanbul İl Sağlık Müdürü açıkladı
Yeni varyant sonrası İstanbul’da son durum ne? İstanbul İl Sağlık Müdürü açıkladıSon dönemde yeni varyant Omicron’un hızla yayılmasıyla birlikte pandeminin seyri değişti. Artan vaka sayılarını değerlendiren İstanbul İl Sağlık Müdürü Kemal Memişoğlu, "Omicron, Avrupa’da yükseldikten sonra biz İstanbul ve Türkiye’de de yükselmesini öngördük. 20 Aralık’tan itibaren daha önceki yükselişlerden farklı olarak Omicron ağırlıklı yükseliş yaşıyoruz. Bu yükseliş son 1 haftadır stabil hale geldi. 1 haftadır ciddi bir artış yok. Hareketliliğin de olmasıyla İstanbul gibi büyük şehirlerde ciddi artışlar yaşadık." dedi.
10.01.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Ücretsiz ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.