Hami Mandıralı'nın şanssızlığı

Bordo-mavili takımda teknik direktör Hami Mandıralı döneminde 4 lig maçında 14 futbolcu cezalar ve sakatlıklar nedeniyle forma giyemedi

Hami Mandıralı'nın şanssızlığı

Trabzonspor Teknik Direktörü Hami Mandıralı, yaklaşık 40 günlük görev süresinde sakatlıklar ve kart cezaları nedeniyle şanssızlıklar yaşıyor.Osmanlıspor yenilgisinin ardından ligde 27 puanla 14. sıraya gerileyerek tarihinin en kötü dönemlerinden birini yaşayan bordo-mavililer, Mandıralı yönetiminde çıktığı 4 lig maçında sakatlıklar, cezalar ve hastalıklar nedeniyle 14 oyuncusundan yararlanamadı.

Bordo-mavililerde, ameliyatına karar verilen takım kaptanı Onur Recep Kıvrak'ın yanı sıra Mustafa Yumlu, Aytaç Kara, Okay Yokuşlu, Mehmet Ekici, Güray Vural ve Oscar Cardozo'dan sakatlıkları nedeniyle yararlanılamıyor.

- Galatasaray maçında 4 kırmızı kart

Trabzonspor, Galatasaray maçında 4 oyuncusunu kırmızı kart nedeniyle kaybetti.Karadeniz ekibinde, kırmızı kart gören Aykut Demir 4, Salih Dursun 3, Luis Cavanda 2 maç ceza aldı. Bu oyuncuların cezası sürürken, Özer Hurmacı da kırmızı kart cezası nedeniyle 1 maç takımdan uzak kaldı.Ayrıca, Douglas da Akhisar Belediyespor maçında kırmızı kart nedeniyle 3 karşılaşmada takımını yalnız bıraktı.

- Hastalıklarla da boğuştu

Trabzonspor, bu süreçte gribal enfeksiyon nedeniyle de zorluklar yaşadı.Musa Nizam ve Aykut Demir ise hastalıkları nedeniyle zaman zaman forma giyemedi.

- 14 oyuncu

Trabzonspor'da söz konusu dönemdeki 14 oyuncu ve takımdan ayrı kaldığı maçlar şöyle:

Onur Recep Kıvrak: Akhisar Belediyespor (sakat) (Ameliyat olacak ve 3-4 hafta sahalardan uzak kalacak)Douglas: Kayserispor (cezalı), Galatasaray (cezalı), Osmanlıspor (cezalı) Aykut Demir: Akhisar Belediyespor (hasta), Osmanlıspor (cezalı)Mustafa Yumlu: Akhisar Belediyespor (sakat)Musa Nizam: Kayserispor (hasta)Cavanda: Akhisar Belediyespor (sarı kart cezalısı), Osmanlıspor (kırmızı kart cezalısı)Salih Dursun: Osmanlıspor (cezalı)Aytaç Kara: Galatasaray, Osmanlıspor (sakat)Okay Yokuşlu: Kayserispor, Galatasaray (sakat)Mehmet Ekici: Akhisar Belediyespor, Kayserispor, Galatasaray, Osmanlıspor (sakat)Özer Hurmacı: Osmanlıspor (cezalı)Güray Vural: Akhisar Belediyespor, Kayserispor, Galatasaray, Osmanlıspor (sakat)Cardozo: Akhisar Belediyespor, Kayserispor, Galatasaray, Osmanlıspor (sakat)Erkan Zengin: Osmanlıspor maçında cezalı konumuna düştü, Torku Konyaspor maçında yok

İbrahimovic tepkisiz kaldı!

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber