Potada kura heyecanı

Spor Toto Türkiye Kupası'nda Erkekler ve kadınlarda Sekizli Final eşleşmeleri yarın yapılacak kura ile belirlenecek.

Potada kura heyecanı

Spor Toto Erkekler ve Kadınlar Türkiye Kupası’nda Sekizli Final eşleşmeleri, yarın İstanbul’da yapılacak kura çekimiyle belirlenecek.

Abdi İpekçi Spor Salonu basın toplantı odasında, saat 10.30’da Kadınlar Türkiye Kupası, saat 11.30’da ise Erkekler Türkiye Kupası’nın kura çekimi yapılacak.

Spor Toto Erkekler Türkiye Kupası Sekizli Final maçları 6-10 Şubat 2013’te Eskişehir’de, Kadınlar Türkiye Kupası Sekizli Final müsabakaları ise 2-6 Ocak 2013’te Antalya’da oynanacak.

Kupada 4-7 Ekim 2012’de Adana, Kocaeli, Manisa ve İzmir’de düzenlenen Spor Toto Erkekler Türkiye Kupası Elemeleri’nde Anadolu Efes, Banvit, Beşiktaş, Fenerbahçe Ülker, Galatasaray Medical Park, Hacettepe Üniversitesi, Pınar Karşıyaka ve TED Ankara Kolejliler Sekizli Final vizesi aldı.

Kadınlarda bu yıl ilk kez uygulanan eleme grubu müsabakaları ise 12-14 Ekim’de Kütahya, Konya ve Ordu’da oynandı. Mersin Büyükşehir Belediyesi, Ceyhan Belediyesi, Kayseri KASKİ, Canik Belediyesi, İstanbul Üniversitesi BGD ve Homend Antakya Belediyesi, Sekizli Final’e katılmaya hak kazandı. Geçen sezonu ligde ilk iki sırada tamamlayan Fenerbahçe ile Galatasaray ise eleme grubu oynamadan Sekizli Final’de yer alacak.

Bülent Uygun: “Hep birlikte güzel günler bizim olacak"

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber