Serdar'a af umudu

Galatasaray'da kendisinden kulüp bulması istenen futbolcunun tatilini keserek gelmesi ve Terim'den özür dileyeceğini söylemesi ortamı yumuşattı.

Serdar'a af umudu

NEVZAT DİNDAR

Cim-Bom’un savunmasında Maicon ve Ozan Kabak’ın belirsizliği sarı-kırmızılıları Serdar Aziz konusunda yumuşattı. Oyuncunun da iyi niyetli tavrı nedeniyle karar, Fatih Terim’e geldi. Tecrübeli çalıştırıcı, ABD dönüşünde Serdar’ın durumunu belirleyecek.

Galatasaray’da “Kendine kulüp bul” denilen Serdar Aziz’in tatilini kısa keserek Türkiye’ye dönmesi ve ardından menajeri aracılığıyla yaptığı açıklamada özür dileyeceğini belirtmesi, Serdar Aziz’e af konusunda olumlu bir kapı açtı.

“Eğer Fatih Hoca’ya böyle bir karar aldıracak bir hata yaptıysam özür dilemek gücüme gitmez” diyen Serdar’ın dönüşünün olabileceği dile getirildi. Yönetim, krizin derinleşmesi yerine, Serdar’ın attığı bu adıma karşılık vermenin daha iyi olacağını düşünüyor. Fatih Terim’in futbolcusunun bu hareketinden etkilenebileceği dile getirildi. Teknik kadro da, futbolcunun hatasını görmesinin önemli olduğunu dile getirerek, ABD’den dönecek olan teknik direktör Fatih Terim’in bu hassasiyete karşılıksız kalmayacağı, olumlu bir karar alacağı ifade edildi. Tecrübeli hoca ile Serdar Aziz arasındaki görüşmenin 2 Ocak’ta Florya Metin Oktay Tesisleri’nde olması bekleniyor.

Serdar Aziz’in bu açıklamanın ardından çevresiyle yaptığı sohbette, “Tudor takımın başında olsa ve böyle bir karar alsaydı özür dilemezdim. Ancak Fatih Hoca var ise ve ortada bir yanlış anlaşılma olduysa özür dilerim” dediği öğrenildi.

Asker selamı veren Yunus Özmusul'un sözleşmesi feshedildi

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber