Aksaray

Yerel Haber
13 Kasım 2016 - 12:24

Soğuk Havalar Ayakkabıcıların Yüzünü Güldürecek

IHA

Havaların soğumasıyla birlikte yazlık ayakkabılar mağazaların vitrinlerinden indirilirken, bu ürünlerin yerlerini yeni sezon kışlık ayakkabılar aldı.
Kışlık ayakkabı satışlarının devam etmesi, gelecek günlerde havaların daha da soğuması ve kar yağışının başlamasıyla satışların daha çok artmasını beklediklerini belirten kunduracı esnafı Emre Fırat, “Kışlık ayakkabı ve giyim satışına başlayan mağazalarda, sezon açılışında vatandaşlardan gelen yoğun talep yüzümüz güldürüyor. Satışların önümüzdeki günlerde artmasını bekliyoruz. Özellikle ayakkabı imalatçıları kış sezonundan çok memnun. Soğuklarla birlikte mağazalar, imalatçılardan toptan kışlık ayakkabı almaya başlıyor. Kış mevsiminin gelmesi, en çok ayakkabı imalatçılarını ve bizleri sevindirdi. Spor botların satışını daha çok yapmaktayız. Çizme ve botlarda yüksek topuklar yine moda. En çok talep, yine bu tip ürünlere geliyor. Kış sezonu olduğu için koyu renkler revaçta. Bu yıl da siyah ve koyu kahverengi en çok satılan renkler” diye konuştu.

AksarayYerel Seçim Sonuçları

Aksaray Hava Durumu

7°CŞİMDİSALI
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.