Milliyet Tatil

09.07.2018 - 16:58 | Son Güncelleme: 09.07.2018-17:18

Su altı keşif maskeleri

Yazın gelmesiyle birlikte binlerce turist sahillere akın etti. Serinlemek için denizlere akın eden tatilcilerin olmazsa olmaz ekipmanlarından biri de su altı keşif maskeleri. Denizin derinliklerindeki dünyayı keşfetmek için kullanabileceğiniz su altı keşif maskeleri yediden yetmişe herkesin kullanabileceği bir ekipman.

Sitene Ekle

Okulların kapanmasıyla birlikte tatil yörelerine akın etmeye başlayan turistler, sahil bölgelerini doldurdu. Kumsallarda oluşan yoğun kalabalık hareketli geçecek bir turizm sezonunun da habercisi. Peki yaz tatilini deniz kıyılarında geçirecek olan tatilcilerin en çok kullandığı ekipmanlar nelerdir? Şişme bot, şişme simit kadar kuşkusuz su altı keşif maskeleri de deniz tatillerinin olmazsa olmazı. 

Tatile çıkmadan önce valize mutlaka konulması gereken şeylerden biri olan su altı maskeleri, genellikle spor mağazalarında ve büyük mağazalarda bulunuyor. İşte tatile gitmeden önce alabileceğiniz ve size denizin derinliklerinde unutulmaz görüntüler sağlayabilecek su altı maskeleri...


Araplarda Müslümanlıktan önceki çağa ne ad verilir?
©Copyright 2019 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX