Kütahya

Yerel Haber
12 Nisan 2018 - 13:12

Şule Mete Tetik İmam Hatip Ortaokulu Öğrencilerinden Sergi Ve Tiyatro

IHA

Kütahya Şule Mete Tetik İmam Hatip Ortaokulu ve Enser Vakfı Tiyatro Kursu öğrencileri tarafından hazırlanan sergi ve tiyatro oyunu ilgi gördü.
Hazer Dinar-i Kültür Merkezi’ndeki etkinliğe Kütahya İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ömer Turan, Kredi Yurtlar Kurumu İl Müdürü Feyzullah Gayret, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Murat Koyak, Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Davut Ezen, Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Fatih Köse, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Nurettin Kaplan, Ensar Vakfı Şube Başkanı Hüseyin Zeybek ve öğrenci velileri katıldı.
Öğrenciler tarafından sunulan "Elelam, dikkat insan çıkabilir, alo böcek, grip garip tavuk ve Seyit Onbaşı’ konulu tiyatro oyunları ilgiyle izlendi.
Sergide, Kur’an Kursu öğretmeni Ayten Eski tarafından yapılan eser ilgi gördü.
Şube Mete Tetik İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Vehbi Keler, "Sergimiz öğrencilerimin ortayaaya koyuduğu üzerlerden oluşuyor. Bu sergide Peygamber efendimizin hayatıyla ve kutsal topraklarla ilgili maket çalışmaları var" diye konuştu.(EFE)

©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.