11.04.2016 10:06 | Son Güncelleme:

Tatlı İntikam 4. yeni bölüm fragmanında şaşırtan yakınlaşma! İzle

Tatlı İntikam dizisi kısa zamanda elde ettiği başarıyla izleyicilerden tam not aldı. Kanal D'nin yeni yapımı Tatlı İntikam romantik komedi tarzında ekranların yeni fenomeni olma yolunda ilerliyor. Peki Tatlı İntikam yeni bölümünde neler olacak? İşte Tatlı İntikam 4. bölümden fragman ve son detaylar...

Tatlı İntikam kendi izleyicilerine tatlı anlar yaşatmaya devam ediyor. D Yapım tarafından yapımı ve Yapımcısı Ayşe E. Durmaz olan Tatlı İntikam dizisinde heyecan dorukta. Leyla Lydia Tuğutlu (Pelin), Furkan Andıç (Sinan) usta oyunculuklarıyla ekrana gelen Tatlı İntikam dizisinde 4. yeni bölüm heyecanı başladı.  İşte Tatlı İntikam son bölüm ve yeni bölüm fragman haberi.

TATLI İNTİKAM SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Filiya Restoran çalışanları haciz parasını toplamak için canla başla uğraşırken Pelin’i de büyük bir sürpriz bekler. Tatlı İntikam 3. Bölüm 9 Nisan Cumartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de yayınlandı.

Filiya Restoran’a gelen haciz Sinan’ı şok eder. Restoran yeni toparlanmaya başlamışken bu durum bomba etkisi yaratır. Şimdi yapılacak tek şey vardır, o da parayı bulmak. Hem de çok kısa bir sürede. Bütün Filiya Restoran çalışanları parayı toplamak için canla başla uğraşırken Pelin’i de büyük bir sürpriz bekler. Bir an da Tolga’yı karşısında bulan Pelin için karma kırılmaya başlamıştır.

TATLI İNTİKAM 4.BÖLÜM FRAGMANI

Peki şimdi ne olacaktır? Pelin, Sinan zor durumdayken çekip gidecek midir? Tatlı İntikam 4.Bölüm Fragmanı Yayında! Pelin ve Sinan'ın ilginç yakınlaşması. Tatlı İntikam yeni bölümüyle 16 Nisan Cumartesi 20.00'de Kanal D'de!

TATLI İNTİKAM DİZİSİ HAKKINDA

Aşkta bir türlü yüzü gülmeyen Pelin, nihayet şeytanın bacağını kırar ve hayallerindeki erkekle evlenmeye karar verir. Ancak müstakbel damat Tolga, nikah günü ortadan kaybolur ve Pelin, aşık olduğu adam tarafından düğününde terk edilir. Bütün bu olanların ardından görmüş geçirmiş bir kadın, Pelin’in mutlu olamama sebebinin, geçmişte üzdüğü birinin ahından kaynaklandığını söyler. Her şey, Pelin’in bu ahın peşine düşmesiyle başlar…

Bir anda geçmişini sorgulamaya başlayan genç kızın karşısına, üniversite yıllarında ona aşık olan Tankut çıkar. Üniversitedeyken Pelin tarafından herkesin önünde kalbi kırılan ve aşağılanan Tankut, yaşadıkları yüzünden okulu bırakmak zorunda kalmış ve tüm hayatını değiştirmiştir. Yurt dışına gidip uzun yıllar orada yaşayan ve aşçı olan Tankut, Türkiye’ye bambaşka biri olarak döner ve kendi restoranını açar.  Pelin ise Tankut’u bulup ondan özür dileyeceğini ve peşindeki bu kara büyüden kurtulacağını düşünmektedir. Ancak, işler Pelin’in sandığı kadar kolay olmayacaktır çünkü Tankut hiç de onun bıraktığı Tankut değildir. Tankut için de artık intikam zamanı gelmiştir.

Yapım                             : D Yapım

Yapımcı                          : Ayşe E. Durmaz

Drama Koordinatörü    : Emel Sakarya Aksoy

Uygulayıcı Yapımcı       : Ebru Sakal

Yönetmen                      : Barış Erçetin

Senaryo                         : Pınar Ordu, İlker Arslan

Görüntü Yönetmeni      : Barış Işık

Sanat Yönetmeni           : Aynur Topalak

Jenerik Müziği               : Güliz Ayla

Müzik                              : Alp Yenier

Oyuncular                      : Leyla Lydia Tuğutlu (Pelin), Furkan Andıç (Sinan), Can Nergis (Tolga),  Zeyno Günenç (Süheyla), Ayşenil Şamlıoğlu (Meliha), Kerem Atabeyoğlu (Rıza), Hazal Türesan (Başak), Cemre Gümeli (Simay), Çağrı Çıtanak (Bülent), Seren Deniz Yalçın (Ceyda),  Bülent Seyran (Necip), Elif Çakman (Havva), Emre Taşkıran (Hakan), Gürsu Gür (Zübeyir), Barış Gönenen (Serkan)

Bu habere ifade bırak
  • 1Mutluyum
  • 1Şaşkınım
  • 1Kararsızım
  • 1Kızgınım
  • 1Üzgünüm
Toplam Oy5