Tekirdağ

Yerel Haber
05 Mart 2014 - 10:10

TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI EŞKİNAT, SÜLEYMANPAŞA İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYOR

IHA

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tekirdağ'ın merkez ilçesi Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Ekrem Eşkinat, seçimlere sayılı günler kala gece gündüz çalışmaya devam ediyor.
CHP Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Ekrem Eşkinat, sabah 07.00 da başladığı seçim çalışmalarını gece 02.00’ye kadar sürdürüyor. Merkez ilçe Süleymanpaşa’daki çalışmalarının yanı sıra durmaksızın köylerde de vatandaşlarla buluşmaya devam eden Cumhuriyet Halk Partisi Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Ekrem Eşkinat, seçime kadar sıkılmadık el bırakmamayı hedefliyor.
CHP Tekirdağ İl Başkanı Recep Palabıyık, Belediye Meclis Üyesi adayları ve gençlik kolları ile birlikte gece çalışmalarını da sürdüren Ekrem Eşkinat konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Bizim yaptığımız çalışma sadece seçim için değil. Süleymanpaşa Belediye Başkanı seçilirsek de hizmetlerimiz gece gündüz durmaksızın devam edecek” diye konuştu.

TekirdağYerel Seçim Sonuçları

Tekirdağ Hava Durumu

2°CŞİMDİPERŞEMBE
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.