Aston Martin Yeni Arabasını Duyurdu

Aston Martin bu yıl başlarına doğru duyurmuş olduğu coupe modeli Vanquish Zagato serisinden çıkacak olan yeni bir model duyurdu.

Aston Martin Yeni Arabasını Duyurdu

Yeni modelin adı ise Aston Martin Vanquish Zagato Volante olacka. Pebble Beachte tanıtılan yeni araca büyük ilgi duyulmuş ancak sadece 99 adet üretilecek. 99 adette Vanqush Zagato üretilecek. Fakat bu modelin üzeri açık. Volante, İtalyanca’da uçmak anlamına geliyor. Araç Vulcan modelinde yer alan bıçak şeklindeki arka lambalara sahip. V12 motoru 592 beygir güç üretiyor. Vanquish Zagato 0’dan 100 kilometreye tam 3.7 saniyede çıkıyor. Tabi bu derece performanslı bir arabanın tamamen karbon fiberden üretilmesi hiç de şaşırtıcı değil. Aracın fiyatına dair bir açıklama yapılmadı. Otomobil sahiplerine önümüzdeki yıldan itibaren verilmeye başlanacak.

Çocukken hiç oyuncağı olmadı,dolmuşunu oyuncakla donattıOsmaniye’de çocukken hiç oyuncağı olmayan halk otobüsü şoförü 28 yaşında ki Fatih Çokan, çocuklar için otobüsü oyuncaklarla doldurdu. Çokan, otobüsündeki oyuncaklarla hem oynuyor hem de otobüse binen çocuklara hediye ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber