Bilişim Zirvesi davetlisi belli oldu!

Bilişim Zirvesi bu yıl 4-5 Ekim'de İstanbul'da...İşte şanslı milliyet.com.tr okuru...

Bilişim Zirvesi  davetlisi belli oldu!

Bilişim Zirvesi'nde davetiye kazanan okuyucumuz 13 yorum ile

Umut Karadeniz olmuştur. Kendisi e-posta ile bilgilendirlilecektir.4-5 Ekim 2010’da Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda Oyun Yeniden Başlıyor! Bilişim Zirvesi ’10 geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da geleceğin yaratılmasında önemli etkisi olacak isimlerle bizleri buluşturacak. Dünyanın en etkili düşünürleri Bilişim Zirvesi ’10 için Türkiye’ye geliyor. 3 küresel düşünür Kevin Kelly, Charles Leadbeater, Dennis Anderson ve dünyanın önde gelen dijital güvenlik şirketi CEO’su ve bilim adamı Eugene Kaspersky; kuralların değiştiği 21. yüzyılın ikinci 10 yılında, dünyayı nasıl bir geleceğin beklediğini anlatacaklar.

Kevin Kelly’e göre; önümüzdeki 50 yıl içindeki değişim son 400 yılda yaşadığımızdan çok daha fazla olacak. Dünyanın en önemli buluşları henüz bulunmuş değil, kimse geç kalmış sayılmaz.

Charles Leadbeater’a göre; Baktığımız her yerde, özgürce müzik, film, fikir ve bilgiyi paylaşmak isteyenler arasında ve ister para kazanmak isteyen kurumlar olsun ister tartışma ve demokrasiden korkan hükümetler olsun, bu eylemleri kontrol etmek isteyecekler arasında tartışmalar olacaktır. Sosyal ağlarda oluşan yeni toplum, kendi kurallarını kendi yaratacaktır.

Dennis Anderson’a göre; iş akışının temel prensiplerini bilen bir CIO gelecekte en iyi CEO olacak. İş tecrübesi, uzmanlık ve liderlik vasıfları konusunda bir CIO yetersiz ve sadece BT çalışanı gibi düşünüyorsa CEO olmaması gerekir.

Eugene Kaspersky’ye göre; 10 yıl içinde malware olmayacak, çünkü 10 yıl içinde bildiğimiz bilgisayarlar olmayacak. Dünya daha mobil olacak ve mobil korsan yazılım klasik bilgisayar korsan yazılımlarının yerini alacak.

Bu isimlerin dışında Bilişim Zirvesi’nin Ana Tema Konferansı’nda söz alacak araştırmacı, yazar Zafer Kurdakul, İnternette Düşünen ve Karar Veren İnsan; fütürist, girişimci ve yatırımcı Alphan Manas ise Otomotivde de Oyun Yeniden Başlıyor: Bireysel Ulaşım başlıklı birer konuşma yapacaklar.

Bilişim Zirvesi'ni sosyal ağlarda takip edebilirsiniz

Rakiplerinden bir adım önde olmak isteyen tüm teknoloji ve yeni medya meraklıları, Bilişim Zirvesi sosyal ağ hesaplarını takip ederek gelişmeleri anında takip edip paylaşabilecekler. Facebook, Twitter, Linkedin ve Flickr hesapları üzerinden genel program ile ilgili çeşitli duyurular yapan, fotoğraflar ve videolar paylaşan Bilişim Zirvesi’ni, Vimeo ve Dailymotion gibi video paylaşım sitelerinden de takip edebilirsiniz. Ayrıca, Facebook.com/BilisimZirvesi adresindeki Facebook sayfasından yapılacak kampanyalarla, etkinlikle ilgili sürpriz hediyeler kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

Bilişim Zirvesi'ni Takip İçin
http://www.facebook.com/Bilisimzirvesi
http://www.bilisimzirvesi.com.tr/

16 Kasım 2019 Magazin Bülteni16 Kasım 2019 Magazin Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber