Dakikada 30 sayfa!

Canon, küçük ölçekli şirketler, iş grupları ve bireysel kullanıcılar için tasarladığı yeni A3 masaüstü renkli yazıcılarını piyasaya sundu.

Dakikada 30 sayfa!

Canon LPB5970 ve LBP5975 A3 renkli masaüstü yazıcıları, tasarım ve pazarlama sektörleri dahil A3 baskıyı gerektiren tüm sektörler için tasarlandı.

Dört drum teknolojisine sahip LBP5970 ve LBP5975, dakikada 30 sayfa renkli, 32 sayfa siyah beyaz yüksek kalitede baskı üretebiliyor. Sahip oldukları baskılama özelliklerinin yanısıra sayaç özelliği, baskı görüntüleme imkanı ve zımbalama özellikli sonlandırma seçenekleri ile yeni yazıcılar, Canon müşterilerine işlerinde üretkenlik sağlıyor.

Cihazlar, firmanın Bilgi Teknolojileri ağına kolaylıkla network yazıcı olarak eklenebiliyor. LBP5970 ve LBP5975, kablosuz LAN özelliği sayesinde şirket ağına bağlanabiliyor ve şirket içinde herhangi bir yere konumlandırılabiliyor. Baskıların güvenliği için, geliştirilmiş güvenlik özellikleri ile tüm baskı işleri ve yazıcının hard disk’i istenildiği takdirde şifrelendirilebiliyor.

Standart olarak tek kaset ve elle besleme ünitesine sahip olan LBP’ler istenildiği takdirde ek kağıt kasetleri ile kağıt kapasitesi arttırılabiliyor. 0sn’lik ısınma süresi ile bekleme modundan baskılamaya geçerken hem düşük enerji tüketimini hemde hızlı üretkenliği kullanıcılarına sunuyor. 1200x1200dpi’ lik baskılama çözünürlüğü ile prova baskılarınız için en kaliteli çıktıları sağlıyor.

Canon Avrupa Pazarlama Müdürü Paul Rowntree, “Şu anki ekonomik düzende şirketler, her nerede ve nasıl olursa olsun mümkün olduğunca tasarruf etmeyi düşünüyorlar. Yeni LBP5970 ve LBP5975 yazıcılarımız da üretkenlikleri ile firmalara rekabetçi avantajlar sunuyor” dedi.

ATV ile gezi ölümle bittiSuşehri ilçesine bağlı Kavşut köyünde meydana gelen ATV kazasında 1 kişi öldü 1 kişi ağır yaralı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber