Geri Dön

iPhone 6S ve iPhone 6S Plus Türkiye Fiyatı ve Çıkış Tarihi…

Apple'ın merakla beklenen yeni modelleri iPhone 6S ve iPhone 6S Plus çok yakında ülkemizde satışa sunulmuş olacak. Detaylar haberimizde... 3D Touch, Live Photos ve 4K video kaydı gibi özellikler ile...

iPhone 6S ve iPhone 6S Plus Türkiye Fiyatı ve Çıkış Tarihi…

Apple'ın merakla beklenen yeni modelleri iPhone 6S ve iPhone 6S Plus çok yakında ülkemizde satışa sunulmuş olacak. Detaylar haberimizde... 3D Touch, Live Photos ve 4K video kaydı gibi özellikler ile birlikte gelen ve tasarımı ile adeta büyüleyen iPhone 6S - iPhone 6S Plus, nihayet Türkiye'yi de ziyaret etmeye hazırlanıyor. ABD, Avustralya, Çin, Fransa, Kanada, Yeni Zelanda, Japonya ve İngiltere gibi ülkelerde görücüye çıkan cihazların bu ay itibariyle diğer ülkelerin çoğunda rafları süslemeye başlaması bekleniyor. Belirtilenlere göre yeni iPhone, 9 Ekim 2015 tarihi itibariyle, Avusturya, Belçika, Bosna, Bulgaristan, Gürcistan, Çek Cumhuriyeti, İzlanda, Macaristan, İrlanda, Polonya, Portekiz, Rusya, İspanya, İsveç, Yunanistan ve Tayvan gibi tam 36 ülkede daha görücüye çıkacak. Bu ülkeler arasında Türkiye ise ne yazık ki bulunmuyor.

Ülkemizdeki kullanıcıların cihazlara 16 Ekim 2015 tarihinde ulaşabilecekleri aktarıldı. Gelelim diğer önemli meseleye. En çok merak edilen konu hiç şüphesiz yeni iPhone'ların fiyatları ile ilgili. Eğer bir değişiklik yaşanmaz ise iPhone 6S ve iPhone 6S Plus modellerine ait fiyat tablosu ülkemizde şu şekilde olacak; iPhone 6S 16 GB - 3,099 TL iPhone 6S 64 GB - 3,499 iPhone 6S 128 GB - 3,899 TL iPhone 6S Plus 16 GB - 3,499 TL iPhone 6S Plus 64 GB - 3,899 iPhone 6S Plus 128 GB - 4,299 TL Fiyatlar hakkında neler düşünüyorsunuz?

Karısı internetten tanıştığı adama kaçtı! Canlı yayında bir şok daha23 yaşındaki Recep Ersoy, Esra Erol'un canlı yayınında internetten tanıştığı bir adama kaçan karısını görünce gözyaşlarına boğularak eve geri dönmesini istedi. Özsoy'un ağlayarak yalvardığı anlar kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber