Geri Dön

iPhone 8'in klonu videoda çalışırken görüntülendi

Apple'ın kısa süre sonra açığa çıkacak iPhone 8 modeliyle ilgili sürekli yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Şimdiyse iPhone 8'in çalışan bir klonu Çin'de ortaya çıktı.

iPhone 8'in klonu videoda çalışırken görüntülendi

milliyet.com.tr

Daha önce iPhone 8'in ne zaman tanıtılacağını ve fiyatının ne kadar olabileceğini sizlere aktarmıştık. Bu sefer iPhone 8'in çalışan bir klonu Çin'de ortaya çıktı.

Videoda görüntülenen iPhone 8 klonu, sanal ana ekran tuşu, oldukça ince çerçeveleri ve dikey ana kamerasıyla
daha önce ortaya çıkan tasarım sızıntılarıyla aynı. Android işletim sistemi ile çalışan iPhone 8 klonunda, sahte iOS 11 arayüzü kullanılıyor.+

iPhone 8'in 3D yüz tanıma, kablosuz şarj, hızlı şarj ve OLED ekran gibi özelliklerle gelmesi bekleniyor. Bunun yanında Apple'ın kısa bir süre sonra düzenleyceği etkinlikte iPhone 8, iPhone 7s, iPhone 7s Plus olmak üzere üç yeni ürününü tanıtması bekleniyor. Apple'ın aynı etkinlikte iPhone 8’in yanında Apple Watch ile birlikte 4K çözünürlüklü ve HDR özellikli yeni Apple TV'yi de tanıtacağı söyleniyor.

Apple'ın yeni ürünleriyle ilgili bilgiler geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Canlı yayında tansiyon yükseldi! Ahmet Hakan CHP'li eski vekili yayından aldıProgramda adı geçen ve cevap hakkı için canlı yayına bağlanan CHP eski Milletvekili Gökhan Günaydın ile programın katılımcılarından AK Parti eski Milletvekili Mehmet Metiner arasında sert bir tartışma yaşandı. Ardından CHP'li Günaydın çıkışlarını program moderatörü Ahmet Hakan'a yöneltti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber