Geri Dön

Jurassic Park Unutuldu mu?

Geçtiğimiz günlerde Telltale Games, Back to the Future oyununu çıkardı. Bu güzel gelişmeye rağmen geliştiricilerin önceki oyun duyurusundan kimse bahsetmiyor.

Jurassic Park Unutuldu mu?

Geçtiğimiz günlerde Telltale Games, Back to the Future oyununu çıkaracağını duyurmuştu. Bu açıklama birçok kişiyi haddinden fazla şaşırtmış olacak ki, bazı detaylar unutulmuş. Öyle ki, aynı şirket uzun bir süredir Jurassic Park'ın üzerinde de çalışıyor ve neredeyse bu projenin sonuna gelindi.

Her ne kadar gerek Telltale Games, gerekse Universal Pictures bu konuda pek fazla açıklama yapmamış olsalar da, bu durum oyunda sona yaklaşıldığı gerçeğini değiştirmiyor.

Asıl akılları kurcalayan şey ise farklı. Basına yansıdığı kadarıyla bu yapım korku ve macera üzerine olacak. Buraya kadar herhangi bir sorun yok fakat şu ana kadar girişilen Jurassic Park oyunlarının hemen hemen hiçbirinin filmlerle bir alakasının olmadığını düşünürsek, yeni yapımın nasıl bir yol izleyeceği büyük bir merak konusu.

Yapımcılar bu konu hakkında bize daha önceden bir iki ip ucu vermiş ve projenin birinci Jurassic Park filminin sonrasını konu alacağını işaret etmişlerdi ama yine de kesinleşmiş bir şey yok.

İkinci ve bizleri daha büyük bir hayal kırıklığına uğratan rivayet ise, filmde yer alan, Dr. Alan Grant (Sam Neill) ve Ian Malcolm (Jeff Goldblum)gibi karakterlerin hiçbirini oyunda göremeyeceğimiz yönünde. Her ne kadar henüz bu söylenti doğrulanmamış olsa bile, yalanlanmayan her haber doğrudur mantığından hareketle, bu söylentinin gerçeklik payı epeyce güçlü diyebiliriz.

Daha fazlası için sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bakan Albayrak: Türk varlıklarına güvenenler ciddi anlamda kazandıHazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'tan Davos Zirvesi'nin ikinci gününde önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Albayrak, "Türk varlıklarına güvenenlerin ciddi anlamda kazandığı bir süreç. 2020 yılı daha sakin geçen bir yıl olacak; küresel büyüme tahminleri üzerinde beklentilerin daha olumlu olduğu bir yıl. Bu olumlu bir gelişme. Tabi ki küresel istikrardan yana olduk" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber