Geri Dön

PlayStation 4 için yolun sonu göründü

Sony İnteraktif İlişkiler Günü 2018'de konuşan Sony Interactive Entertainment CEO'su John Kodera'ya göre PlayStation 4, "yaşam döngüsünün son aşamasına" giriyor.

PlayStation 4 için yolun sonu göründü

Onur Binay/milliyet.com.tr

Sony Interactive Entertainment CEO'su John Kodera, PlayStation 4 konsolunun geleceğine ilişkin yatırımcılara, analistlere ve muhabirlere samimi açıklamalarda bulundu. Kodera'ya göre PlayStation 4 ömrünün sonuna geldi.

Bunu dışında John Kodera, PlayStation'a özel üyelik hizmetlerinin güçlü kalmasını bekliyor. Sony, PlayStation Plus'ın bir aydan kısa bir süre önce 34.2 milyon aboneyi geçtiğini duyurdu. Öte yandan, Kodera, PlayStation VR'ın sanal gerçeklik endüstrisine göre beklentilerin altında olduğunu da söyledi.

PlayStation 5 ne zaman tanıtılacak?

GTA 5'in yapımcısı Take Two, PlayStation 5'in çıkış tarihi hakkında konuştu. Take Two, PlayStation 5'in 2020 yılında çıkacağını olası görüyor.

Take Two CEO'su Strauss Zelnick, PS5'in 2020'de tanıtılacağından bahsetti ve hissedarlara şirketin geçmişte konsol geçişlerini ele aldığını söyledi. Uzmanlara göre şirket, konsol geçiş dönemlerinde en yüksek kalite görüntü sunmayı başardı.

GTA 5'i “bir neslin standart taşıyıcısı olmaya devam eden” bir oyun örneği olarak gösteren Zelnick, Red Dead Redemption 2'nin PS5'e uyarlanıp uyarlanmayacağı konusunda hiçbir şey söyleyedi.

Genel fikir birliği PS5'in 2020'de piyasaya sunulacağı. Çoğu analist, PlayStation 5 ve Xbox One X 2'nin 2020'de çıkacağını iddia ediyor.

20 Ocak 2020 Magazin Haberleri Bülteniİşte magazin dünyasındaki son gelişmeler...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber