Geri Dön

SEGA'nın efsane konsol oyunları mobile taşınıyor

SEGA, bir dönemin efsaneleşmiş sevilen retro oyunlarını ücretsiz olarak iOS ve Android platformlarında sunmaya başladı. İşte SEGA'nın mobilde ücretsiz sunduğu retro oyunlar.

SEGA'nın efsane konsol oyunları mobile taşınıyor

Bir döneme damgasını vuran şirket SEGA, artık nostalji olarak kabul ettiğimiz retro oyunlarını Android ve iOS platformunda ücretsiz olarak sunmaya başladı.

"SEGA Forever" adlı program çerçevesinde SEGA, Sonic the Hedgehog, Phantasy Star II, Comix Zone, Kid Chameleon ve Altered Beast oyunlarını App Store ve Google Play üzerinden indirmeye sundu. İlerleyen günlerde ise tenis oyunu Virtual Tennis 4 kullanıcılara sunulacak. Bunların dışında SEGA, her iki haftada bir yeni oyunlar da ekleyecek.

Orijinal grafiklere sahip oyunları oynayabilmeniz için internet bağlantısına gerek yok. Ancak oyundaki kayıtlı dosyalarınızı Bulut sistemine depolayabilirsiniz. Oyunlarda liderlik tablosu, haftanın lideri gibi özellikler de bulunuyor.

Hakan Ural'dan Barık ailesine yardımKanal D ekranlarında yayınlanan 'Neler Oluyor Hayatta?' programında gündeme gelen Barık ailesinin yaşadığı dram herkesi derinden etkiledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber