Geri Dön

Sony, PlayStation 4'ün bu zamana kadar en çok satan beş oyununu açıkladı

Sony, PlayStation 4 (PS4) bugüne kadar toplam 86.1 milyon adet sattığını açıkladı. Şirket bunun dışında bazı ilginç istatistikler de paylaştı.

Sony, PlayStation 4'ün bu zamana kadar en çok satan beş oyununu açıkladı

Onur Binay/milliyet.com.tr

PlayStation Blog üzerinden yayınlanan istatistiklere göre PS4 tarihinin en çok satan beş oyunu arasında, Call of Duty: Black Ops 3, Call of Duty: WW2, FIFA 17, FIFA 18 ve Grand Theft Auto V yer alıyor. Konsolun en çok oynanan oyunları arasında ise Fortnite, Call of Duty: Black Ops 3, FIFA 17, FIFA 18 ve Grand Theft Auto V bulunuyor.

Sony ayrıca beşinci yıla özel bir bundle paketinin de duyurdu. 27 Kasım'da satışa çıkacak olan pakette 1TB'lık standart PlayStation 4 ve Call of Duty: Black Ops 4 yer alıyor. Fiyatı ise 300 dolar.

PlayStation, E3 2019'da olmayacak

Sony ve PlayStation, E3 2019'da olmayacağını açıkladı. Sony, 2019'da yapılacak fuarda yer almayacağını resmen doğruladı. Şirket, konuyla ilgili "Sony olarak kitleyle buluşturacağımız yenilikçi fırsatlar kovalıyoruz. PlayStation hayranları bizim için dünyaya bedel. Bu yüzden karşılarına yeni şeyler çıkarmak istiyoruz." dedi.

Manisa ve İzmir'de hissedilen depremle ilgili uzmanlardan ilk açıklama!Manisa ve İzmir'de hissedilen depremle ilgili deprem uzmanı Prof. Dr. Şükrü Ersoy ise durumun kritik olduğundan bahsederek fayın kuzeye doğru hareket ettiğinden söz etti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber