Geri Dön

Ünlü yönetmen son filminin tamamını iPhone 7 Plus ile çekti

Ünlü yönetmen Steven Soderbergh, "Unsane" adlı korku filminin tamamını iPhone 7 Plus ile çektiğini açıkladı. Film önümüzdeki bahar vizyona girecek.

Ünlü yönetmen son filminin tamamını iPhone 7 Plus ile çekti

Onur Binay/milliyet.com.tr

Ocean’s Eleven, Magic Mike, Şanslı Logan ve Tatlı Bela gibi başarılı filmlere imza atan Steven Soderbergh, yeni korku filmi olan Unsane'i iPhone 7 Plus ile çektiğini açıkladı. Ünlü yönetmenin kendi dağıtım şirketi Fingerprint Releasing tarafından yayınlanacak film, tüm kayıtlarını iPhone 7 Plus ile gerçekleştirdi.

Pharoah’ın açıklamalarına göre, Soderbergh’ün iPhone 7 Plus’la yaptığı çekim yaklaşık 1 hafta sürdü. Bu sürenin kısa olmasının nedeniyse iPhone 7 Plus. Normalde büyük ve ağır kameralarla çekimler yapıldığından süre uzuyor. iPhone 7 Plus kompakt olduğundan kamera kurma derdini ortadan kaldırıyor ve vakitten tasarruf ettiriyor.

Filmde Claire Foy, Juno Temle ve Jay Pharoah gibi son derece ünlü isimler yer alıyor. Gerçek-dehşet türündeki film, geçtiğimiz yaz çekildi.

Steven Soderbergh'in "Unsane" adlı korku filmi 23 Mart 2018'de izleyiciler ile buluşacak.

Kıvanç Tatlıtuğ'un mangal keyfiZaman zaman sosyal medyadan paylaşımlarda bulunan oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, bu kez mangal yaparken çekilen videosunu yayınladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber