Geri Dön

Yoga, video oyunu oldu

Huzurlu ve mutlu, kendinizle barışık mı olmak istiyorsunuz? Japon Konami şirketi sizin için yeni bir oyunu bu yaz piyasaya sürüyor: "Yoga"

Video oyunu üreticisi Konami’den yapılan açıklamada, Nintendo DS oyun konsolunda oynanabilecek bu oyunda, spor merkezlerinde verilen yoga derslerinin esas alındığı ve oyunun tamamen yoga öğretmenleri tarafından geliştirildiği belirtildi.
Açıklamada, oyunda görsel ve sesli olarak ders verildiği, testlerin oyunu oynayan kişinin teorik bilgilerini kusursuz hale getirmelerini sağladığı kaydedildi.

Şirket, bu yoga oyunu sayesinde kişilerin sağlıklı ve genç kalabileceklerini, beslenmelerine dikkat edebileceklerini açıkladı.

"Yoga oyunu", Konami’nin dünyada patlama yaratacak ilk buluşu değil. Şirket tarafından daha önce üretilen "Dance Dance Revolution" adlı oyun, başta Japonlar olmak üzere tüm dünyada büyük ilgi çekmişti.

Trump 'Yüzyılın Planı'nı açıkladı: Kudüs bölünmemiş bir şekilde İsrail'in olacakABD Başkanı Trump, sözde Orta Doğu barış planı kapsamında Kudüs'ün, İsrail'in "bölünmez" başkenti olarak kabul edileceğini açıkladı. Trump, Filistin'in bağımsız devlet olabilmesi için 4 yıllık süre öngördüklerini söyledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber