TFF 1. Lig'de 6, 7 ve 8. hafta programları açıklandı

TFF 1. Lig'de 6, 7 ve 8. hafta maçlarının programı açıklandı.

İSTANBUL (AA)
14 Eylül 2017 - 16:39 | Son Güncelleme: 14.09.2017 - 16:42 |
A+A-
Haberler » Skorer » Futbol » 1.Lig » TFF 1. Lig'de 6, 7 ve 8. hafta programları açıklandı

 TFF 1. Lig'de 6, 7 ve 8. hafta maçlarının programı belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 1. Lig'de 6, 7 ve 8. hafta maçlarının programı şöyle:

6. hafta

23 Eylül Cumartesi: 17.30 Altınordu-Gaziantepspor (Bornova)
17.30 Manisaspor-İstanbulspor (Manisa 19 Mayıs)
24 Eylül Pazar: 16.00 Akın Çorap Giresunspor-Elazığspor (Giresun Atatürk)
16.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Boluspor (Stadı henüz açıklanmadı)
19.00 MKE Ankaragücü-Samsunspor (Ankara 19 Mayıs)
19.00 Gazişehir Gaziantep-Eskişehirspor (Gaziantep)
25 Eylül Pazartesi: 16.00 Ümraniyespor-Denizlispor (Ümraniye Belediye)
19.00 Adana Demirspor-Adanaspor (5 Ocak Fatih Terim)
19.00 Balıkesirspor Baltok- Çaykur Rizespor (Balıkesir Atatürk)

7. hafta

29 Eylül Cuma: 18.00 Boluspor-Altınordu (Bolu Atatürk)
30 Eylül Cumartesi: 13.00 Denizlispor-Gazişehir Gaziantep (Denizli Atatürk)
13.00 İstanbulspor-Adana Demirspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)
15.30 Gaziantepspor-MKE Ankaragücü (Gaziantep)
18.00 Eskişehirspor-Manisaspor (Yeni Eskişehir)
1 Ekim Pazar: 13.00 Akın Çorap Giresunspor-Ümraniyespor (Giresun Atatürk)
13.00 Samsunspor-Balıkesirspor Baltok (Stadı henüz açıklanmadı)
15.30 Elazığspor-Çaykur Rizespor (Elazığ Atatürk)
18.00 Adanaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (5 Ocak Fatih Terim)

8. hafta

13 Ekim Cuma: 18.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-İstanbulspor (Stadı henüz açıklanmadı)
14 Ekim Cumartesi: 13.00 Ümraniyespor-Elazığspor (Ümraniye Belediye)
15.30 Balıkesirspor Baltok-Gaziantepspor (Balıkesir Atatürk)
18.00 Gazişehir Gaziantep-Akın Çorap Giresunspor (Gaziantep)
15 Ekim Pazar: 13.00 MKE Ankaragücü-Boluspor (Ankara 19 Mayıs)
13.00 Çaykur Rizespor-Samsunspor (Çaykur Didi)
15.30 Altınordu-Adanaspor (Bornova) 18.00 Adana Demirspor-Eskişehirspor (5 Ocak Fatih Terim)
16 Ekim Pazartesi: 18.00 Manisaspor-Denizlispor (Manisa 19 Mayıs) 

 

Skorer.com sitesinde yer alan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir. Haberleri kaynak göstermeden kullanmayınız.
2018 FIFA Dünya Kupası'nda hangi takım şampiyon olur? Anket Bitiş Tarihi : 15.07.2018









oy ver
canlı skor
  • Kalmar FF-Norrkoping17:00
  • AC Horsens-Kolding IF18:30
  • Stumbras Kaunas-Trakai FK18:00
  • Atlantas-FK Kauno Zalgiris20:00
  • I.J.Teran3 - 1Dep. CuencaMS
  • Varbergs BoIS FC-Helsingborg20:00
  • Linense3 - 2NovorizontinoMS
  • Treze2 - 0IporaMS
  • Ferroviario1 - 1AltosMS
Tüm maçlar için tıklayın
İlginizi ÇekebilirX