Geri Dön

Bir sezonun bilançosu

Bir sezonun bilançosu

Bir sezonun bilançosu


Kerİmcan Kamal ve arkadaşlarının hazırladığı "Haber Özel", bir sezonun bilançosuyla izleyici karşısına çıkıyor. Ses getiren cinayet dosyaları, rüşvet haberleri ve kavuşma öyküleri bir arada.
KANAL D / 23.20

AyŞe Köse’nin sunduğu "Şimdi Reklamlaröda bu hafta Kristal Elma Ödülleri ele alınıyor. Reklam sektöründe Oscar kabul edilen Kristal Elma’nın nasıl ve kimlere verildiği bu programda izlenebilir.
CNN TÜRK / 18.30

SERAY Sever ve Rasim Öztekin’in oynadığı "Ev Hali"nde son dönemin gözde konusu "aile" ele alınıyor. Öyküye eklenen aristokrat komşu ve eşcinsel arkadaş ise diziyi benzerlerinden ayırıyor. Kadroda Esin Eden, Korhan Abay, Mustafa Turan ve Peker Açıkalın da var.
SHOW / 22.00

Süleyman Çobanoğlu bu kez, Özdemir Erdoğan’ın hayat öyküsünü anlatıyor. Kendisini neden "köyün delisi" olarak görüyor? Noter kanalıyla nasıl Mason cemaatinden ayrıldı? Erdoğan yanıtlıyor.
KANAL 7 / 23.15

CNN TÜRK Perspektif’te, "Bir Kırkpınar Hikâyesi" var. "Güreşlerde ne kadar yağ kullanılır?", "Pehlivanlar bu yağı nasıl temizler?", "Kispet nedir?" gibi soruların yanıtları verilecek. Başar Başarır ve Soner Yalçın editörlüğünde hazırlanan programda birçok ilginç bilgi var.
CNN TÜRK / 21.10Trump 'Yüzyılın Planı'nı açıkladı: Kudüs bölünmemiş bir şekilde İsrail'in olacakABD Başkanı Trump, sözde Orta Doğu barış planı kapsamında Kudüs'ün, İsrail'in "bölünmez" başkenti olarak kabul edileceğini açıkladı. Trump, Filistin'in bağımsız devlet olabilmesi için 4 yıllık süre öngördüklerini söyledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber