Geri Dön

Çırak iksir kurbanı

KISA... KISA...Hande Ataizi ile Yiğit Özşener'in başrolleri deneyimli bir oyuncu kadrosuyla paylaştığı "Estağfurullah Yokuşu"nda düğümler çözülüyor. Gazel'in keyfi yerindedir. Ta ki babasının doğumgününde armağan ettiği otomobille mahallede tura çıkana kadar. Kıskançlıktan deliye dönen Sadi, Gazel'in otomobiline taşla saldırır.

Kadavra iz peşinde
Sümbül ile Ülfet'in yüzleşmesi, Mualla'nın Talip'i içki konusunda uyarması, Kadavra'nın Günseli'ye ulaşmak için Arif Usta'nın peşine adam takması, yine Kadavra'nın Sadiler'i evden çıkartmak istemesi son bölümün önemli gelişmeleri.
KANAL D / 22.50


Mehmet Ali Erbil'in başrolünü oynadığı dizi yeni bir macerayla ekrana geliyor. Erbil'in, gençleşmek için içtiği iksirle zaman zaman küçük bir çocuğa dönüşen orta yaşlı eczacı Tarcan'ı oynadığı dizide Macit Bey'in formül defteri her geçen gün yeni facialara yol açıyor. Son olarak Tarcan'ın çırağı Maksut, Nazlı'ya olan karşılıksız aşkı yüzünden tüm iksirleri karıştırıp içince kuşa dönecek.
BÜYÜMÜŞ DE KÜÇÜLMÜŞ KANAL D / 19.50

 • Koleksiyonlar: Belgeselin bu bölümünün konuları arasında Topkapı Sarayı Müzesi Hazine Dairesi var. TRT 2/23.05
 • Parmak İzi: Emin Demirel ve ekibi karmaşık ilişkilerin vahşete dönüştüğü "Adana katliamı"nı işliyor. SHOW TV / 23.15
 • Şampiyonlar Ligi: Galatasaray, Olimpiyat Stadı'nda Yunanistan temsilcisi Olympiakos'u ağırlıyor (STAR/21.35). "Şampiyonlar Ligi Özel"in (STAR / 23.40) ardından Juventus-Real Sociedad karşılaşması banttan verilecek. (STAR/24.00).
 • Yüzyılın Aşkları: İzleyiciyle bugün tanışacak Can Dündar imzalı "Yüzyılın Aşkları", tarihe geçmiş ilişkileri konu ediniyor. BBC'nin aynı konulu belgeseliyle dönüşümlü ekrana gelecek "Yüzyılın Aşkları"nda ilk olarak Yüksel Menderes'le İpek Kıramer'in hazin aşk hikâyesi anlatılacak. CNN TÜRK / 22.05 • Yavuz Baydar, "SoruCevap"ta Microsoft Türkiye Genel Müdürü Çağlayan Arkan'ı ağırlıyor. Arkan canlı yayında, bilişim sektörüyle ilgili sorularını yanıtlayacak. Konular arasında dijital bölünme de var.
  SORUCEVAP CNN TÜRK / 19.05

  Kıvanç Tatlıtuğ'un mangal keyfiZaman zaman sosyal medyadan paylaşımlarda bulunan oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, bu kez mangal yaparken çekilen videosunu yayınladı.

  İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

  Sıradaki Haber