Geri Dön

İyi para hani

İyi para hani

İyi para hani

RTÜK'ün frekans ihalesi 26 Nisan'da Ankara'da. Muammem bedel 1.5 trilyon. İhaleyi TRT naklen yayınlayacak. Peki bu parayı kim verebilecek?

Atv ana haber bülteninde sadece Murat Birsel yokmuş. Serap Ezgü de vardı. Ama öyle duyurulmadı. İş Murat Birsel'in üstüne inşa edildi. İki açıdan ayıp. Bir, Serap Ezgü isim olarak ve tecrübe olarak Birsel'den sanırım kıdemli. İş karizma sıralamasına da gelse dengeler o kadar farklı değil. Ve eğer hanımlara beyler kapıyı tutuyorlarsa, bu açıdan da Birsel'in önden girip Serap Ezgü'yü arkada bıraktığı görülüyor.

Ali Kırca bütün şirinliği ile yeni kanalında. Yıllarca Atv'nin stüdyosunun derinliği ve renkleri ile bütünleşmişti. Şimdi Star'ın renklerinde ilk gün yadırgamadım dersem yalan olur.

İbrahim Tatlıses'ten tasarruf tedbirleri: "Haftanın yedi günü et yiyorsan beş güne indir..." (Magazin Forever) Olur İbrahim abi!

"Kim Milyoner Olmak İster", "Kim 500 Milyar İster"in İngiliz yorumu. Bir okur bu yarışmadaki bir soruyu yazmış. Soru: "Kürt devleti nerede?" Cevap şıklarından biri Ortadoğu... Yarışma sorusu, bir ülkenin tarihe nasıl baktığının özeti oluyor. Önemli olan bu sorunun sorulmaması, yoksa mal satma ayağına siyasiler her zaman dönebilir.

Sayın Derviş'i Banu Alkan da çekici buluyormuş. Bu durumda Ulusal Plan'a dahil olmuş oldu. Yakışır yani. Enflasyon gibi kadın...

Atilla Karaosmanoğlu CNN Türk'te "SoruCevap"ta... Vatandaş soruyor: "Siz gittiniz, Derviş de gider mi?" Şimdi ne desin adam?..

19 Ocak 2020 Magazin Bülteni Haberleri19 Ocak 2020 Magazin Bülteni Haberleri

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber