23.05.2019 09:38 | Son Güncelleme:

Turabi Çamkıran hangi yarışmada birinci oldu? Ne kadar ödül aldı?

Survivor'da iki kez birincilik elde eden Turabi Amerika'daki yarışmada da birinciliği göğüsledi. Büyük ödülün sahibi olan Turabi adını dünyada duyurdu. Peki, Turabi hangi yarışmada birinci oldu, ne kadar ödül kazandı?

Amerika'da yayınlanan 'War of the Worlds' yarışmasının kazananı Turabi Çamkıran oldu. Büyük ödül olan 750 bin doları (4.6 milyon TL) kazanan sporcu, duygularını sosyal medya hesabından dile getirdi.

İşte o paylaşımı:

Türk olmak zordur,Dünya ile savaşırsın. Türk olmamak daha da zordur. Çünkü Türk’le savaşırsın. 
Birçok Ülkelerin yarıştığı DÜNYALAR SAVAŞINDA Türkiye adına savaşı ben Kazandım ve ŞAMPİYON oldum. Benim için yarıştan çok bi ONUR meselesiydi.Her ne olursa olsun omuzuna Türkiye Bayrağını takınca yükü ağır oluyor. Bu yük altında ezilmediğim için çok mutluyum. Bu yarışa sunulmamın en büyük nedeni 2 şampiyonluğumun olmasıdır.Bu yüzden bana 3 projesinde yer veren ağabeyim ACUN ILICALI’ya ve beni hiçbir zaman yalnız bırakmayan siz SEVENLERİME çok teşekkür ederim. Ayrıca Acun abi bi iddamız vardı;“3. defa şampiyon olamazsın”demiştin. Survivorda beni sağlığımdan dolayı geri çektiğin için o zaman ki dönem geçersiz olmuştur.Ki iyiki de oynatmadın belki de daha kötü olacaktım ve bu projede yer alamıyacaktım.Ben de sana daha büyük bir 3. Şampiyonlukla dönüyorum.Bence iddayı ben kazandım.Yine de büyüğüm olarak karar senin

Bu habere ifade bırak
  • 5Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy5