Tokat

Yerel Haber
20 Nisan 2019 - 16:50

Turhal'da Muhtarlar Toplantısı Yapıldı

Turhal'da muhtarlar toplantısı yapıldı

Halil İbrahim YEL/TOKAT, (DHA) - TOKAT’ın Turhal ilçesinde Nisan ayı muhtarlar toplantısı yapıldı.
Turhal Kaymakamı Ahmet Süheyl Üçer, Nisan ayı muhtarlar toplantısında köy ve mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu’nda düzenlenen toplantıya köy ve mahalle muhtarlarının yanı sıra İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Ferit Yılmaz, İlçe Emniyet Müdürü Tahsin Şahin, İlçe Özel İdare Müdürü Erkan Şahin, İlçe Sağlık Müdürü Mehmet Aybulut, İlçe Müftüsü Mustafa Akdağ katıldı. İlçe Emniyet Müdürü Tahsin Şahin ve İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Ferit Yılmaz, düğünlerde silah atılması, telefon ve internet dolandırıcılığı, uyuşturucu ile mücadele, hayvan hırsızlığı, mevsimlik işçiler konularında muhtarlara bilgilendirme ve hatırlatmalarda bulunarak bu hususlarda alınacak tedbirlerle ilgili bilgiler verdi.


Daha sonra konuşan Kaymakam Üçer, yeni seçilen ve görevine devam eden muhtarlara görevlerinde başarılar dileyerek, ''Siz muhtarlarımızın, emniyet ve jandarma ile sürekli irtibat halinde olmalarını istiyoruz. Sizler kendi sorumluluk alanlarınız içerisinde şüpheli durumları anında bildirmelisiniz'' dedi.

 

©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.