Geri Dön

9-1-1 FOXLIFE’ta başlıyor

Acil durumlarda ilk müdahaleyi yapan ve zaman zaman kendi hayatlarını da riske atan görevlilerin hayatları 9-1-1 ile FOXLIFE ekranlarına geliyor. Yeni dizi 9-1-1, 28 Mart Çarşamba günü saat 21.15’te FOXLIFE ekranlarında.

Ryan Murphy ve Brad Falchuk imzası taşıyan yeni yapım 9-1-1, polis memurları, itfaiyeciler ve paramedikler gibi acil durum çağrılarına cevap veren insanların hayatlarına ve kariyerlerine dair farklı bir bakış sunuyor. Her gün insanları kurtarmak için canlarını ortaya koyan bu gizli kahramanların gerçek yaşamlarındaki tansiyonu yüksek anları ekranlara taşıyan 9-1-1, sonu tahmin edilmesi güç hikayeleri bir araya getiriyor. Angela Bassett ve Peter Krause gibi ünlü oyuncuların başrolleri paylaştığı yeni dizi 9-1-1 FOXLIFE ekranlarında izleyicileriyle buluşuyor.

Heyecan dolu yeni dizi 9-1-1, 28 Mart Çarşamba günü saat 21.15’te FOXLIFE’ta başlıyor.

Bakan Albayrak: Türk varlıklarına güvenenler ciddi anlamda kazandıHazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'tan Davos Zirvesi'nin ikinci gününde önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Albayrak, "Türk varlıklarına güvenenlerin ciddi anlamda kazandığı bir süreç. 2020 yılı daha sakin geçen bir yıl olacak; küresel büyüme tahminleri üzerinde beklentilerin daha olumlu olduğu bir yıl. Bu olumlu bir gelişme. Tabi ki küresel istikrardan yana olduk" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber