Geri Dön

Bu akşam hangi diziler var? 24 Ocak Perşembe

Bu akşam hangi diziler var? 24 Ocak Perşembe

İntikam

Dizi - 24.01.2013 - 20:00 Kanal D

Emre’yi etkilemeyi başaran Yağmur, düşmanlarının içine sızmayı başarmıştır. Artık onları çok daha yakından takip edebilmektedir. Yağmur, Emre ile olan yakınlaşmalarını ilerletirken, Arsoylar’ın ise önemli konukları vardır. Bu kişi Yağmur’un babasını mahkum ettiren savcı Sadri Uçkandır. Üstelik Arsoylar’ın evine Belediye Başkanlığı’na adaylığını koymak ve bunu basına onların çatısı altında açıklamak üzere gelmiştir.

Umutsuz Ev Kadınları

Dizi - 24.01.2013 - 22:30 Kanal D

Sinan’ın mahkeme günü yaklaşmıştır. Yasemin’in onu kurtarmak için güçlü bir delile ihtiyacı vardır. Katil olduğuna inandığı Altay’ı silah zoruyla itirafa zorlar.

Kurtlar Vadisi Pusu

Dizi - 24.01.2013 - 20:00 Star

Kurtlar Vadisi Pusu'da bu hafta:Sağlık durumu giderek kötüleşen, buna rağmen maskesiyle operasyon yapmaya devam eden Polat’ı durdurmak için Leyla elinden geleni yapar. Leyla, Polat’ı durdurmayı başarabilecek mi?Sencer, Eşref’i ortadan kaldırmak için Abdülhey’i kullanmak ister. Abdülhey bu görevi kabul edecek mi? Sencer, kimi naip seçecek? KGT Başkanlığı için kimin görevlendirilmesini isteyecek?Abdülhey ve Maskeli, sürpriz bir şekilde karşı karşıya gelir.Talha, Maskeli'nin Polat Alemdar olduğunu kime söyleyecek?Aksaçlı, Polat’a Sencer’le ilgili çok gizli bilgiler verir. Tekerlekli sandalyesinden kalkan Sencer, kimi vuracak?

Şubat

Dizi - 24.01.2013 - 22:45 TRT1

Bir yetimhane yangınında yüzünün bir kısmı yanan Şubat, toplayıcılık yaparak geçinen Aziz Bey tarafından kurtarılır. Şubat'ın sahip olduğu bir bilgi ve sahip olduğu güç, kısa sürede Aziz Bey tarafından keşfedilir. Aziz Bey, 20 sene boyunca Şubat'ı gözlerden uzak bir şekilde büyütür. Ta ki Şubat bir gün “gerçek” dünyaya çıkana kadar... Yağmur ise zamanının ünlü doktorlarından Cihan Çankaya’nın kızıdır. Amerika’daki gazetecilik stajının ardından ülkesine dönen Yağmur, bir televizyon kanalında muhabir olarak çalışmaya başlar. Hırslı bir yapıya sahip olan Yağmur, arzuladığı çıkışı bir türlü yakalayamamıştır. Bir gün haber peşinde koşan Yağmur'un yolu bir cinayet mahalinde tesadüfen Şubat'la çakışır ve birbirinden şaşırtıcı olaylar dizisi başlar.

Bakan Albayrak: Türk varlıklarına güvenenler ciddi anlamda kazandıHazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'tan Davos Zirvesi'nin ikinci gününde önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Albayrak, "Türk varlıklarına güvenenlerin ciddi anlamda kazandığı bir süreç. 2020 yılı daha sakin geçen bir yıl olacak; küresel büyüme tahminleri üzerinde beklentilerin daha olumlu olduğu bir yıl. Bu olumlu bir gelişme. Tabi ki küresel istikrardan yana olduk" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber