Geri Dön

Bugün Kurtlar Vadisi Pusu'nun gecesi

Kurtlar Vadisi Pusu, heyecan ve aksiyon dolu macerasında izleyicisiyle atv'de buluşacak.

Eşini ve çocuğunu kaybettikten sonra yüzünü değiştirmeye karar veren Polat Alemdar, bu kez İncirlik Üssü'nde gizlenen İsrail Timi'nin peşine düşecek.

CAN POLAT'IN YENİ MACERASI
'Kurtlar Vadisi Pusu'nun merakla beklenen yeni bölümleri atv'de başlıyor. Dizi, Polat Alemdar'ın eşini ve çocuğunu kaybettikten sonra yüzünü değiştirmeye karar vermesiyle başlar. Ancak olayların gidişatı farklı sonuçlar doğurur.

TERÖRÜN ÖTEKİ YÜZÜ
İsrail gizli servisinden bir tim, Hatay'da dört polisi şehit eder. Tim yakalanır ancak bu saldırıyı terör örgütü kisvesi altında yaptıklarını söylerler. İstihbarat, timi kaçırır. Polat, kaçırılan timin İncirlik'te olduğunu öğrenir ve harekete geçer.

DUYGUSAL BULUŞMA
'Kurtlar Vadisi'nin bu akşamki bölümü duygusal bir buluşmaya sahne olacak. Eşini ve çocuğunu kaybettiğini düşünen Polat, yıllar sonra ilk kez kızını karşısında görecek. Geçen sezonun son bölümünde İskender Büyük, Polat'ın karısı ile minik Elif'i kaçırmış, Polat'a da pusu kurmuştu. Bebekle annesinin bulunduğu araba patlamıştı. Arabadan kurtulan minik Elif'i bu akşam 4 yaşındaki haliyle göreceğiz.

Kandilli'den Elazığ'daki depremle ilgili son dakika açıklamaKandilli Rasathanesi Müdürü Haluk Özener, Elazığ'da meydana gelen depremle ilgili son dakika açıklamalarda bulundu. Bölgenin oldukça aktif olduğunu açıklayan Özener, " Artçı sarsıntılar devam edecek" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber