Geri Dön

Kuzey'den türkü şöleni!

Kuzey Güney'de dün akşam türkü ziyafeti yaşandı.

Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünü oynadığı dizinin son bölümüne, Tatlıtuğ'un oynadığı Kuzey karakterinin söylediği "Bul Getir" türküsü damgasını vurdu. Kıvanç Tatlıtuğ'ın başarılı türkü performansı ise rakiplerinin parmaklarını ısırtacak kadar başarılı...

KUZEY'DEN TÜRKÜ ŞÖLENİ


Yakışıklılığı ile ünlü Kıvanç Tatlıtuğ, dizinin dün akşam ekrana gelen bölümünde sazı eline aldı. Doğum günü sahnesinde sazı eline alan Kuzey "Bul Getir" türküsünü söyleyerek dizideki rol arkadaşlarını şaşkına çevirdi. Kuzey'in içten içe söylediği türkü ekranları başında izleyenleri de gözyaşlarına boğdu.
Dizide yaşanan diğer gelişmeler ise şöyle:

Simay, Kuzey’i evlenmeye ikna edebilmek için, onu en zayıf noktasından yakalamaya çalışır. Ancak Kuzey’in içinde bulunduğu koşullar, onun Simay’a küçücük bir umut vermesine bile engeldir. Kuzey her şeyden önce, aynı gece çıkacağı dövüşte hayatta kalmayı başarabilmelidir. Atilla Sinaner, geçirdiği kalp krizinin ardından hastanede hayatta kalma mücadelesi verirken, Banu bu durumdan Barış’ı sorumlu tutar. Banu’nun suçlamaları karşısında soğukkanlılığını kaybetmeyen Barış ise, aynı dakikalarda kendi geleceğine yön verecek olan belgeyi Atilla’nın imzasını taklit ederek imzalar.

Kazım’ın, kızını görebilmek için evlerinin önüne kadar gelmesiyle, Gülten, Cemre’yi daha fazla olayların dışında tutamaz. Öte yandan Gülten’in çabaları sonuç verir. Cemre, Katmanoğlu Holding’te işe başlar. Atilla’nın ölümü ardından, Banu ve Barış’ın annesi Ebru (Hale Soygazi) İstanbul’a gelir. Ebru’nun dönüşüyle birlikte bütün dengeler bir anda değişir. Bu yeni dönem, ilk andan itibaren Banu ve Güney’i de etkisine alacaktır.

Kuzey, kendi yüzünden yaşanan bir olumsuzluğu daha tamir edebilmek için Simay’a evlenme teklif eder. Bu nikah tamamıyla gizli kalacaktır. Kuzey, nikah defterine imza attığı gün, zaman içinde hayatını tamamen değiştirecek Zeynep’le tanışır.

24 Ocak 2020 Magazin Haberleri Bülteniİşte gündemde öne çıkan magazin gelişmeleri

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber