Geri Dön

Murat Soner ve Aylin'i yakaladı!

Dün akşam ekranlarda olan Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi fırtına gibi esti

Hasta olan kardeşinin ömrünün son dönemlerinde sevdiği kızla evlenmesini sağlamak için Aylin'e yaklaşan ve ona aşık olan Soner, yıllardır içinde tuttuğu aşkıyla Murat'a yakalandı.

Murat'ın şüphesi boşa çıkmadı!
Aylin'le Soner arasında bir yakınlaşmanın olduğunu düşünen Murat, bu duruma tepki olarak abisinin evden gitmesini istemişti. Soner iki yıl boyunca yurt dışında kalmış, Aylin'in Murat'ın tabancasından çıkan mermiyle yaralanmasından sonra Türkiye'ye dönerek, Aylin'in yanında kalmaya başlamıştı. İki aşık gönüllerince vakit geçirirken, Aylin'in nerede kaldığı Murat'tan sır gibi saklanıyordu. Murat Aylin'in çiftlik evinde kaldığını öğrenince oraya gitmiş; ancak, sadece bir kol düğmesiyle karşılaşmıştı. Süleyman, Murat'ın geldiğini farkedince, aşıkları evin gizli odasına almıştı. Aylin ve Soner bu seferlik Murat'tan kılpayı kaçmıştı. Aylin'in yerini Süleyman vasıtasıyla öğreneceğini anlayan Murat, Süleyman'ın peşine adamlarını taktı ama Süleyman'ın onları farketmesiyle plan suya düştü. Ta ki, doktor ve yardımcısını öldüresiye dövüp ağızlarından laf alana kadar... Doktordan, Aylin'in Şile'de deniz kıyısında bir evde olduğunu öğrenen Murat, oraya gitti ve Aylin'le Soner'i önce iskelede elele tutuşup denize bakarken gördü. Onları izlemeye devam eden Murat, Aylin ve Soner'in öpüşmeye başlamasından sonra şoföre arabayı onların üzerine sürmesini emretti. İki aşığı son anda kurtaran yine Süleyman oldu. Soner, arabanın içinde oturan Murat'ı farkedince, onu takip etti ama Murat'ın arabası gözden kayboldu.


Libya Zirvesi'nden 'anlaşma' çıktıLibya'da kalıcı ateşkes ve siyasi sürecin başlatılması amacıyla düzenlenen konferans sona erdi. Libya Zirvesi sonrası Almanya Başbakanı Angela Merkel yaptığı açıklamada 'Kapsamlı bir plan konusunda anlaştık. Libya Konferansı BM'nin Libya'daki barış çabalarına katkı sundu.' dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber